30ml транспарентен стаклено шише со сребро рамо и сребро јака бела сијалица за масло/серумски/суштината/течни dropper шише

30ml транспарентен стаклено шише со сребро рамо и сребро јака бела сијалица за масло/серумски/суштината/течни dropper шише

Достапно за нарачка
DEN 2001.60
Достапност:


Точка бр : SKC-30-19
материјал : СТАКЛО
големина : 30 ML
кол : 38mm
со директно сијалица висина : 91mm
со рамен сијалица висина 93mm
со голем круг сијалица 93mm
со притиснете пумпа сијалица 95mm

За производот

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
SKC-30-19
Големина:
30ml
боја:
како Слика
Употреба:
САДОТ ЗА КОЗМЕТИЧКИ
Функција:
ЛИЧНА НЕГА
Големина:
30ML
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Материјал:
Стакло

Избор на клиент