10pcs/многу Висок Квалитет 3.2 За Nokia C5-03 Екран на Допир Digitizer Пред Стаклена Леќа Сензор Панел Бесплатен Превозот

10pcs/многу Висок Квалитет 3.2 За Nokia C5-03 Екран на Допир Digitizer Пред Стаклена Леќа Сензор Панел Бесплатен Превозот

Достапно за нарачка
DEN 952.80
Достапност:


За производот

боја:
Бела, Црна
Тип:
Екран На Допир
Екранот:
3.2
Бренд Име:
AnnFlat
Компатибилен Бренд:
Nokia
Број На Модел На:
За Nokia C5-03
боја:
црна, Бела
Екранот:
3.2 инчен
Замена На Делови:
За Nokia C5-03 Екран На Допир
квалитет:
Висок квалитет
Место на Потекло:
Guangdong,Кина(Копно)
Пакување:
Пакување Анти-статички пена кутија
цена:
Трговија на големо
is_customized:
Yes

Избор на клиент