Бренд Облека Лето мека удобно т кошула Хип Хоп Т Кошула Мода Боб т риза печатење на улица Блузи Tees Мажите м-E5-44#

Бренд Облека Лето мека удобно т кошула Хип Хоп Т Кошула Мода Боб т риза печатење на улица Блузи Tees Мажите м-E5-44

Достапно за нарачка
DEN 556.32
Достапност:


Бренд Облека Лето мека удобно т кошула Хип Хоп Т Кошула Мода Боб т риза печатење на улица Блузи Tees Мажите м-E5-44#
Драг пријател, Нашиот Т маици се Азиските Големина
Ве молиме изберете ја вашата големина база на табелата подолу
(±1-2cm се разликува поради m anual мерење)
Физички екранот
ФАБРИКАТА ЈА ВИДИТЕ-
За Плаќање 1.Ние не сме одговорни за било обичај должност увоз даночни обвинет од страна на купувачите земји. 2.Ние прифаќаме Зачувам, Кредитна картичка, Western Union, Alipay 3.Ве молиме да ја плати во рок од 7days од цел За Превозот 1.Ние брод надвор на стоки преку Ali Express Стандард за Испорака, можете исто така да изберете DHL, EMS ако итна. 2.Ние ќе брод за излез на стоки во 5-7 дена, стоката ќе пристигне во 5-45 работни дена зависи од вашиот превозот начин, дестинација и други фактори. 3.Имаме следење на број за вас по испраќање на стоката, можете да проверите вашиот пакет онлајн на било каде. Гаранција и Гаранција 1.Ако не сте задоволни со стоката кога ја прими. Ве молиме контактирајте со нас и да се врати во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ако ја врати стоката, треба да се обрне враќање товар. 2.Ако примите недостатоци стоки, ние ќе ви даде нов, како и замена во вашата следна цел. 3.Ако постои некој проблем, ве молиме контактирајте прво, ние ќе се реши во разумен начин. Ви благодарам многу Повратни информации за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве Молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Се истакна : 1. Ние нудиме капка превозот услуга, исто така може да испрати слики да ви за препродава. 2. Ако на големо, pls контактирајте со нас, ние ќе ви даде најдобра цена.

За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Материјал:
Најлон,Модални,Памук
Шаблон Тип:
Цртан филм
Стил:
Streetwear
Бренд Име:
Moe Cerf
Ткаенина Тип:
Плетени
Маскирани:
No
Sleeve Стил:
Кратки Ракави
мажите т кошула стил:
хип хоп т кошула
tee кошула homme стил:
мажите т кошула мода 2017
смешни т кошула Процес:
Парен Hams
хомер т кошула :
кул т кошула
Модел стил:
Хип Хоп

Избор на клиент