Широк Црн Гроздобер Готски Корсет Појас Faux Кожа Начичкана Занитвам и Тока Слабеење Појаси За Жените Натпревар Steampunk Облека
Новак - 46 %

Широк Црн Гроздобер Готски Корсет Појас Faux Кожа Начичкана Занитвам и Тока Слабеење Појаси За Жените Натпревар Steampunk Облека

Достапно за нарачка
DEN 1281.12
DEN 692.00
Достапност:


Панк-Рок Широк Црн Занитвам СТП Кожен Корсет Појас Чипка Назад Половината Тример Појаси За Жените Готски Мода Korset Појас Гроздобер -Може да Се Користи Во Појавување на Корсет, Сукња, Костими итн.
SKU : 21673
Бренд : CORZZET
Големина на Располагање : S,M,L,XL,XXL
Пред Појас Ширина за : 11cm
Страна Појас Ширина за : 8cm
Назад Појас Ширина за : 7cm
Пакетот Вклучува : Половината Појас *1

За производот

Појас Должина:
S, M, L, XXL, XL
Тип На Објект:
Појаси
Бренд Име:
CORZZET
Тока Ширина:
2cm
Пол:
Жените
Појаси Материјал:
Метал,Полиестер,Faux Кожа
Стил:
Моден
Појас Ширина:
11cm
Број На Модел На:
21673
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Флорални
Тока Должина:
6cm
Снабдување Тип:
во парк
корсет тип:
половината појас
Стил:
Готски Мода, Панк-Рок, Гроздобер
Затворање:
Пред Buckled, Назад Чипка Затворање
Бои:
Црна
Достапни Големини:
S,M,L,XL,XXL
Вклучуваат:
Едно Парче Кожа За На Појас
Функција:
Половината Тример / Половината Обука / Слабеење
Пакување детали:
1pcs / Пластична Кеса
Место на Потекло:
Гуангжу, Кина

Избор на клиент