100PCS внатрешна 25mm Сребрена/Античкиот Бронза Позлатен Pendant Празно Накит Чипка Работ Рамки Поставување на Лента за Камео Cabochons

100PCS внатрешна 25mm Сребрена/Античкиот Бронза Позлатен Pendant Празно Накит Чипка Работ Рамки Поставување на Лента за Камео

Достапно за нарачка
DEN 1056.00
Достапност:


Производи Детали
Материјал :
Бакар
Големина на :
Прибл : 25mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја :
сребро Позлатен
Количина :
Ќе добиете 100 Парчиња од овој објект во листата цена
Политика На Враќање
Ние гарантираме 100% задоволство . Ако чувствувате дека не се задоволни со предмети што сте го добиле од нас, и објектот се разликува од описот. Ве молам дозволете ми да знам. целосна наплата, замена или замена е понуден. Само ако има потреба, ве молиме вратете го објектот за да ни во рок од 3 дена откако ќе го добие тоа.
Ве молиме Имајте предвид : ние нема да се врати превозот цена или не се превозот цена назад кон мене, освен ако тоа не е наша вина. Се надеваме дека може да се разбере ова. Повратни информации & Контактирајте не Доколку сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве молиме да ми корист за да се остави позитивен фидбек. Вашиот добар фидбек е многу ценет. Ако сметаш дека ти нема да ме остави позитивни повратни информации, ве молиме confortable да дозволете ми да знам прво. Јас ќе ви даде добро решение. Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате. Јас ќе се обидам моето најдобро да ви одговори не подоцна од 24 часа, се очекува дека ние се исклучи за време на викендите.

За производот

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Должина:
2.5cm
Објектот Дијаметар:
2.5cm
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Објектот Ширина:
2.5inch
Објектот Тежина:
8g
Производ Карактеристики:
Плоштад

Избор на клиент