CMJ9188 Секогаш Во Моето Срце Cremation Urn Pendant Ѓердан куче Миленичиња Спомен накит Ѓердан keepsake urns casket

CMJ9188 Секогаш Во Моето Срце Cremation Urn Pendant Ѓердан куче Миленичиња Спомен накит Ѓердан keepsake urns casket

Достапно за нарачка
DEN 408.00
Достапност:

Црна Подарок Кутија ,Купувачот, исто така може да го избра подарок кутија, кога ќе ги нарачате.
Издржливи, Unfade,Не-алергиски,Не-деформација,Заштита на Животната средина.
Добредојдовте на Нашата Продавница WWelcome на нашата Продавница Да ги Најдете вашите Најчесто поволни Спомен Накит
EEEw E WWelcome на нашата Продавница Да ги Најдете вашите Најчесто поволни Спомен Накит
Cremation Спомен Продавница за Накит : https : //cmjewelry.Брза испорака Express , треба дополнителни превозот цена . ако имате било какви прашања ,pls контактирајте со нас слободно .com/store/1985409
*Сите накит designe од страна на професионалци и Квалитетот Gurantee . Слично на пепел locket, или lockets за пепел, ова keepsake на
пепел се вметнува во cremation ѓердан и затворени од страна на навој завртка.Можете да изберете Кина Пост Воздух Mail ,E-Пакет , Express( DHL, UPS-от, Fed Ex ,ТНТ,ЕМС) за испорака . Оваа Pendant може да содржат мали делови на
cremated останува, заклучување на косата или сушени церемонијалниот цвеќиња. Доколку во пакетот се добива изгубена, украдена, оштетена или
вие сте само не се задоволни со тоа, pls контактирајте со нас,ние може да има објект, се заменува за слободни или да ви даде
100% целосна наплата, што е вклучувајќи го и превозот ќе плаќа! Ние веруваме дека сè може да се реши по
комуникација ,Ние никогаш нема да се наплаќа restocking надомест од било кој вид, крајна линија е дека нема да изгубите еден денар
во било на трансакции.Без Разлика на што се носат или да чувате во
чување Накит Кутија ,Својата Дефинитивно еден од Одличен начин да се запаметат вашиот близок .
*
======================================================================================================================
Производот Се Покаже
======================================================================================================================
Опис
100% Сосема Нов
Материјал : 316 L не ' Рѓосувачки Челик
Боја : Како На Сликата
Тежина : 0.
======================================================================================================================
Пакување
1., Бесплатен Превозот
Epack : 7-20days ,Дополнителни превозот цена
International Express : 4-7days,Околу $18
======================================================================================================================
7 дена Наплата на услугите
Можете да добиете 100% Полн со пари наплата со прашања потврди.01 kg/еез
======================================================================================================================
Функција
Никел и олово слободни ,Тоа сосема нема да произведе никакви несакани ефекти за Човековото Тело.
*Брза Испорака ,испрати пакет секојдневно ,DHL Превозот за Итна цел на располагање .
======================================================================================================================
Функции
Спомен Накит ,Тоа designes да се стави количина на пепел во внатрешноста за Љубов ,домашно Милениче ,итн.
Водоотпорен ,Полиран ,Сјајна Површина Pendant .
Лесен За Употреба , Тоа изгледа Убава за сите ваши одговараат Совршено .ние ќе се обидеме потрудиме да асистент вас.
*10 години искуство во накит производна линија ,ODM,OEM Услуга достапна .потоа во заштита Меур вметната Надвор Превозот Пакување. И таму ќе се земе пати за време на празници или топла
продажба сезона.Ние ќе испрати накит во рамките на 2-4 дена откако ќе се плати. Ако вашата цел е повеќе од $100, вие исто така може да ни остави
порака, а потоа можете да уживате во слободен брза испорака Express .
Кина Пост Воздухопловната : 15-35days.ПП торба , обично ние ќе го користат ПП торба .Everymonth ,ќе ги ажурира некои Нов Дизајн . па кога ќе немаат примено ,ве молиме контактирајте со нас за помош пред да одите со спорот со цел .
Ние, главно, се прават квалитетни производи ,ние сме тука и е подготвен да одговори на вашето прашање веднаш .

За производот

Главниот Камен Боја:
Pendant Само, Pendant Со Синџир, Ѓердан Кутија Инка, 2 парчиња Pendant Само, 5Pcs Pendant Само
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Срцето
Бренд Име:
impressjewelry
Број На Модел На:
CMJ9188
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Pendant Големина:
20mm
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс
Функција:
пепел носителот
прилагодено лого:
ласерски или врежани како вашето барање
ОЕМ И ODM:
на располагање
Pendant капацитет:
1 кубни инчи
Функција:
пепел носителот
Главниот Камен:
Кристално
Накит Тип:
cremation накит за пепел
Продажбата на начин:
фабриката директно
боја:
сребро,злато,розово злато,црна,розова и сл.
Тежина:
about 15-25 g
Должина:
50 cm

Избор на клиент