Тежина Плоча НЕМА КОЛА YES ВОДА Фитнес Ѓердан Bodybuilding Кревање Спорт Шарм Салата Мотивација Barbell Pendant Ѓердан
Новак - 28 %

Тежина Плоча НЕМА КОЛА YES ВОДА Фитнес Ѓердан Bodybuilding Кревање Спорт Шарм Салата Мотивација Barbell Pendant Ѓердан

Достапно за нарачка
DEN 210.72
DEN 152.00
Достапност:


Објект : Нема Кола Тежина Плоча Фитнес Мотивација Ѓердан
Состојба : 100% Нови
Материјал : Нерѓосувачки Челик,Од Легиран
Боја : Сребрена боја,боја Gunblack
Pendant Големина : 1.38*1.38 инчен
Со Синџир : Да
Синџир Должина : 23 инчи
Тежина : 18g(Прибл.)
Пакет : 1pc со сомот торба
Answer : ___________________________ Note : 1> ние не прифаќаме пад на превозот,ве молиме контактирајте со нас да добиете повеќе детали;
2> Контактирајте не се добие одобрението за промет на големо цена, ако ви се одвива најголемиот дел цел,ви благодариме!

За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
тежина плоча ѓердан
Метали Тип:
Цинк Легура,Од Не ' Рѓосувачки Челик
Стил:
Повик/Спортски
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс
Pendant Големина:
1.18*1.18 во
Стил:
Fittness ѓердан
синџир:
нерѓосувачки челик синџир
Пол:
мажи,жени
Синџир должина:
23 инчи
боја:
Сребро,Бакар,Црна,Златна
Пакет:
сомот торба
Салата Pendant Ѓердан:
Фитнес Мотивација ѓердан
pendant ѓердан:
фитнес ѓердан

Избор на клиент