Англиски јазик FORMATTER СПС ASSY Formatter Одбор логика Главниот Одбор Плоча за HP M1120 MFP 1120 CC390-60001
Новак - 20 %

Англиски јазик FORMATTER СПС ASSY Formatter Одбор логика Главниот Одбор Плоча за HP M1120 MFP 1120 CC390-60001

Достапно за нарачка
DEN 2412.48
DEN 1930.00
Достапност:


• За HP M1120
• Стандардниот превозот е Кина пост воздух mail(Ali Express Стандард Превозот). Било
увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Негативна повратна информација не е најдобар начин да го реши секој проблем. Над решение, ако купувачите не го прифати,ве молиме да не купи, ве молиме разбирање! Земјите Членки на ЕУ : Финска, Шведска, Велика Британија, Белгија, Бугарија, чешка Република, Данска, Германија, Естонија, Ирска, Грција, Шпанија, Франција, Хрватска, Италија, Кипар, Латвија, Литванија, Луксембург, Унгарија, Малта, Холандија, Австрија, Полска, Португалија, Романија, Словенија, Словачка.
• Кој е вашиот печатач модел ?
• Без да остави порака ,ќе брод M1120
• Користи,добра работа,тестирани пред превозот,ова е formatter одбор за англиски јазик.
• Препорачуваме на клиентите да изберете Aliexpress стандард за испорака метод,што е 60 дена не deliveried ќе се направи целосна реконструкција,и
ако пакет изгубени или скрши на транспорт, исто така, може да се добие целосна reufund од шпедиција. Печати ја главата производ canbe размена во рок од 7 дена по добивањето на пакетот , други производи гаранција за 3 месеци,производ на површината defecty треба да обезбеди видео на отворањето на пакетот.
• Ве молиме оставете порака за да не информираат колку за вредноста да се изјасни,ако купувачот без барање, Со цел да се обезбеди купувачот
добиете цел ослободени од данок при увоз, ние ќе се изјасни со пониска вредност,исто како $5,$10,ако количеството голем ќе изјават
што е $20, ние не можат да знаат колку данок ќе биде задолжен како секоја земја diffirent . Ве молиме не ја напушти која и неутрални или негативни повратни информации пред да контактирате со нас.
• По инсталацијата,ако не работат,ве молиме контактирајте со нас што е можно,нашите инженери ќе ви помогне да го решите вашиот проблем.
• Се надевам дека купувачот не ќе се отвори спорот без conmunication .
• Ако треба да нарачате голема количина, ве молиме контактирајте со нас преку пошта, ние ќе ви ги даде најдобрите попуст. Ако стоката се неточни или
оштетен, ве молиме да одбие да го потпише за стоки и контактирајте со нас.
Гаранција Услуга : земјите на ЕУ, купувачи, ве молиме забелешка : Поради посебната природа на печатач додатоци и компјутерски додатоци, сите производи што се продаваат во оваа продавница не се имплементира "две годишна гаранција услуга на стоката што се бара со правото на ЕУ". Печати ја главата производ canbe размена во рок од 7 дена по добивањето на пакетот , други производи гаранција за 3 месеци,производ на површината defecty треба да обезбеди видео на отворањето на пакетот. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.Ние ќе ви одговори на секое прашање во рок од 24 часа, а
обидете се да се gurantee што пред да ја напуштат повратни информации.
• Ако испораката доцни ве молиме ни e-mail. Ова пониска цена не ги одразуваат
вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила.
• Задоволство на клиентите е многу важно за нас.
• Ние ќе брод објектот во рок од 1-7 дена по уплатата примена.
• Ве молиме контактирајте со нас ако ви треба други превозот метод, можеме да ги обезбеди следниве shippin
метод : DHL,EMS,UPS-от,ТНТ,FEDEX.

За производот

Број На Модел На:
m1120
Бренд Име:
SWZNPART
Тип:
Други
Состојба:
90% нови(се користи)

Избор на клиент