Железо Птици Остава Шапка/Крпа/Палто Ѕид Оркестарот Облека Закачалки Полици Со 5 Куки бронза

Железо Птици Остава Шапка/Крпа/Палто Ѕид Оркестарот Облека Закачалки Полици Со 5 Куки бронза

Достапно за нарачка
DEN 323.52
Достапност:

Завртки се вклучени. Креативни птици поставување во гранките дизајн, направи да се чувствувате во шумата. Свежо пастирски стил се направи вашата соба поудобно. Тоа е исто така многу погодни за облека продавница. Тоа карактеристики антиквитети стил. Направени од леано железо, но кожата е многу мазна, која нема да ја оштети вашата облека. Голем куки погоден за бесење на различни теми и ќе одговара на секоја соба во Завртки се вклучени.
Креативни птици поставување во гранките дизајн, направи да се чувствувате во шумата.
Свежо пастирски стил се направи вашата соба поудобно. Тоа е исто така многу погодни за облека продавница.
Тоа карактеристики антиквитети стил. Направени од леано железо, но кожата е многу мазна, која нема да ја оштети вашата облека.
Голем куки погоден за бесење на различни теми и ќе одговара на секоја соба во
Сосема нов и голема количина
Материјал : Леано Железо
Боја : бронзени
Должина : околу 45см Висина : околу 17cm Ширина на јадица : 4cm
5 куки.
Пакет Се Вклучени :
1 x Куки со завртки
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3 см.

За производот

Тип:
Облека Куките
Стил:
Модерна
Лепливоста Метод:
Viscose
Број на куките:
1-3
Број На Модел На:
нови пристигнување
Бренд Име:
GX.Diffuser
Материјал:
Полиестер

Избор на клиент