Мотоцикл Универзален Мотор пак сигнали светлината Led blinker покажува светилка За Ducati 696 ЧУДОВИШТЕ 999 749 1198/S/R 1098 848 S
Новак - 5 %

Мотоцикл Универзален Мотор пак сигнали светлината Led blinker покажува светилка За Ducati 696 ЧУДОВИШТЕ 999 749 1198/S/R 1098

Достапно за нарачка
DEN 215.52
DEN 205.00
Достапност:

ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ :
100% сосема нов
материјал : 2 парчиња
заградата боја : црна
леќа светла боја : жолта
лесно installtion
Fitment :
се вклопат за повеќето на мотоцикли
пакетот вклучува :
1 пар на мотоцикл пак сигнал светлина
Answer : ___________________________ Note : Ние сме обезбедување на големо, ако ви треба големо ве молиме контактирајте со нас за да добиете најновите цена. Ве молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор пред наддавање .

За производот

боја:
Црна
Бренд Име:
ZRIHE
Тип На Објект:
Пак сигнал светлина
Име На Модел:
motocycle пак сигнал светлина
is_coustomized:
Yes
Објектот Боја:
Црна+Јасно
Материјал Тип:
Пластични
quanlity:
Висок
Изглед:
100% Сосема Нов
orginal место:
Кина

Избор на клиент