V Привлекување на 10 компјутери Нерѓосувачки Челик Гроздобер Накит Кактус Шарм Collares Жени Мажи Златна Боја Планина Ѓердан Синџир
Новак - 12 %

V Привлекување на 10 компјутери Нерѓосувачки Челик Гроздобер Накит Кактус Шарм Collares Жени Мажи Златна Боја Планина Ѓердан

Достапно за нарачка
DEN 816.00
DEN 718.00
Достапност:


За производот

Главниот Камен Боја:
роуз златна боја, сребрена боја, боја на злато
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
како Слика
Пол:
Жените
Метали Тип:
Не ' Рѓосувачки Челик,Бакар
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
фламинго ѓердан
Стил:
Тренди
Бренд Име:
V Привлечат
is_customized:
Yes
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Животните
Функција:
колиер
Компатибилност:
Ѓердан
синџир материјал:
304 Од Не ' Рѓосувачки Челик
Пакување:
Картички(Прифати Прилагодите Картичка,Или Подарок Кутија)
Се прилагодите:
Ние Може Да Се Направи Било Desgin(Имаат Сопствена Фабрика)
боја:
Злато/Сребрена/Роуз

Избор на клиент