2 парчиња Универзална Черепот Дух Рака Мотор LED Пак Јачина на Светлината Led blinker покажува светилка за Yamaha YZF R1 r6 р3 mt07 мт 09
Новак - 5 %

2 парчиња Универзална Черепот Дух Рака Мотор LED Пак Јачина на Светлината Led blinker покажува светилка за Yamaha YZF R1 r6 р3

Достапно за нарачка
DEN 417.12
DEN 396.00
Достапност:

ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ :
100% сосема нов
материјал : 2 парчиња
заградата боја : црна
леќа светла боја : жолта
лесно installtion
Fitment :
Универзален Мотор За Kawasaki Хонда, Јамаха Suzuki Ducati KTM BMW ..
се вклопат за повеќето на мотоцикли
пакетот вклучува :
1 пар на мотоцикл пак сигнал светлина
Answer : ___________________________ Note : Ние сме обезбедување на големо, ако ви треба големо ве молиме контактирајте со нас за да добиете најновите цена. Ве молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор пред наддавање .

За производот

боја:
Црна
Бренд Име:
ZRIHE
Тип На Објект:
Пак сигнал светлина
Име На Модел:
motocycle пак сигнал светлина
is_coustomized:
Yes
Објектот Боја:
Црна+Јасно
Материјал Тип:
Пластични
quanlity:
Висок
Изглед:
100% Сосема Нов
orginal место:
Кина

Избор на клиент