S7 Работ Висок Квалитет Флексибилни Ултра Тенок Мека TPU Случај Покритие за Samsung Галакси S7 S7 Работ 360 Полно Тело за Заштита на Телефонот случај
Новак - 20 %

S7 Работ Висок Квалитет Флексибилни Ултра Тенок Мека TPU Случај Покритие за Samsung Галакси S7 S7 Работ 360 Полно Тело за Заштита

Достапно за нарачка
DEN 239.04
DEN 191.00
Достапност:

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
S7 Работ Висок Квалитет Флексибилни Ултра Тенок Мека TPU Случај Покритие за Samsung Галакси S7 S7 Работ 360 Полно Тело за Заштита на Телефонот случај

За производот

Материјал:
За Галакси S7, За Галакси S7 работ
Бренд Име:
mksup
Мало Пакет:
No
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S7,Галакси S7 работ
Големина:
for sansung samsun sumsung sumsang galaxie gelaksy galaksi gelaksi cas
is_customized:
vente chaude Pasteque channel restore cuaderno estojo juventus hoesjes,For Samsung Galaxy S7 S7 Edge 360 Full Body Protection Phone case,S7 Edge High Quality Flexible Ultra Thin Soft TPU Case Cover
Бродови Од:
симпатична girly модни додатоци најголемиот дел vendita calda positivo бод capa carcasa
Материјал:
vente chaude Pasteque канал врати cuaderno estojo juventus hoesjes
Карактеристики:
За Samsung Галакси S7 за sansung samsun sumsung sumsang
Најчестиот Вид:
За Samsung случај ајакс случај Ултра Тенок Мека TPU луксузни styly
Водоотпорен:
За Samsung телефон bollmann) телефон покрие Случај Покритие за Samsung Галакси
Димензии:
За Галакси S7 покрие школка торба S7 S7 Работ 360 Полно Тело, etui dendy
Инсталација:
За Галакси S7 торба мобилен торба за Заштита на Телефонот случај розова defender
дизајн:
Jewelled,Ткаеше,Jewelled
Број На Модел На:
estuche сјајот Ретро vendita etui calda joli balr coque capa fundas
feature1:
vente chaude Pasteque канал врати cuaderno estojo juventus hoesjes
feature2:
симпатична girly модни додатоци најголемиот дел vendita calda positivo бод capa carcasa

Избор на клиент