ABS Пластика Велосипед сирената 6 LED 4 Звуци Велосипед Полицијата Пред Светло за Предупредување Сирената Велосипедизам Електрични Рог Бел Подолу за 24mm Дијаметар
Новак - 21 %

ABS Пластика Велосипед сирената 6 LED 4 Звуци Велосипед Полицијата Пред Светло за Предупредување Сирената Велосипедизам Електрични

Достапно за нарачка
DEN 215.04
DEN 170.00
Достапност:

торба
Карактеристики :
Сосема нов и висок квалитет
4 Силен Звук На Сирената.
Црвениот led светло со велосипед Сирени.
Силен Сирената за да ги подготви луѓето внимание на улица.
Чувајте ги вашите деца од опасност од страна на предупредување или да забележи другите.
Прекинувач ги контролира режими на блицот се даде ефект на треперење.
Лесно да се залепи за велосипедот.
Ерекцијата јамка одговара на цевки со внатрешен дијаметар од 28-30мм.
Спецификации :
Напојува : АА Батерии x 2 (Не се вклучени)
Материјал : Квалитетна ABS Пластика; Електронски Компоненти
LED Боја : Црвена
Големина : 1.1 cm(L) x 6.5 см(H)
Нето тежина : 95g
Пакет Содржина :
1 x Велосипед Бел

За производот

Тип:
Електрични Рог
Големина:
1.1cm(L) x 6.5cm(H)
Материјал:
Квалитетна ABS Пластика; Електронски Компоненти
сертификација:
CCC
Број На Модел На:
ZH30000
Бренд Име:
TSAI
Нето тежина:
95g
Пакет Содржина:
1 x Велосипед Бел

Избор на клиент