925 Sterling Silver Змеј Скали Ѓердани Џемпер Синџир За Мажи Рачно Изработени Оригинални Гроздобер Тајландски Сребро Мажите Додатоци 2017
Новак - 20 %

925 Sterling Silver Змеј Скали Ѓердани Џемпер Синџир За Мажи Рачно Изработени Оригинални Гроздобер Тајландски Сребро Мажите Додатоци

Достапно за нарачка
DEN 3655.20
DEN 2924.00
Достапност:


[xlmodel]-[фото]-[0000] Производот Фотографии
[xlmodel]-[custom]-[45983] За GQTORCH
- Највлијателните 925 сребрен corporation во источна Кина регионот.
- Материјал Гарантира : Сите предмети материјал е опишан навистина како производ наслов. Целосна наплата ако тоа не е.
- Dropshipping е достапна, загарантирана без цена, брендирање, или било која друга промоција информации во пакет.

За производот

Главниот Камен Боја:
Дебелина 4mm, Дебелина 5mm Дебелина 6mm, Дебелина 8мм
Должина:
45cm, 50cm, 55cm, 60cm
Бренд Име:
WKOUD
Пол:
Мажи
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Гроздобер
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Геометриски
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
ѓердан
Pendant Големина:
Никој
Метали Тип:
Сребро,Тајландски Сребро.
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Змеј Скала
СО Pendant:
No
Парична Казна Накит:
Yes
со камен:
No
Примена:
Подарок Партија Мажите Додаток
Стил:
гроздобер панк
Тежина 4mm:
50cm
Тежина 5mm:
50cm
Тежина 6mm:
50cm
Тежина 8мм:
50cm

Избор на клиент