19 m m свила палачинка сатен ткаенина црна свила ткаенини меки фустан ткаенина летна кошула облека текстил трговија на големо платно свила платно

19 m m свила палачинка сатен ткаенина црна свила ткаенини меки фустан ткаенина летна кошула облека текстил трговија на големо

Достапно за нарачка
DEN 3340.80
Достапност:


За производот

Техника:
Ткаени
Шема:
Обоена
Материјал:
100% Свила
Функција:
Еко-Пријателски
Ширина:
110cm
Тип На Производ:
Органски Материјал
Плетени Тип:
Искриват
Велур Ткаенина Тип:
Други
Тип:
NO
Стил:
Цветни Печатење
Nonwoven Техника:
NO
Momme:
19m/m

Избор на клиент