Druzy Мода druzy камен pendant ѓердан гроздобер сребрена боја суровини drusy кристал green free од ѓердан за жените накит

Druzy Мода druzy камен pendant ѓердан гроздобер сребрена боја суровини drusy кристал green free од ѓердан за жените накит

Достапно за нарачка
DEN 152.16
Достапност:


Добредојдовте на нашата продавница
Druzy Мода druzy камен pendant ѓердан гроздобер сребрена боја суровини drusy кристал green free од ѓердан за жените накит
Опис на производот :
Боја : зелена ,црвена ,розова ,темно сина ,виолетова .пет боја на вашиот избор .
Големина : помеѓу 20-40mm
Парична казна или fahsion : мода .
Синџир : со 45mm сребро синџир .
стил : популарни .
Ве молиме додадете на листата на желби дека и ако ви се допаѓа .
ако имате било какви прашања , можете да нè контактирате слободно , ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне .
ви благодариме за вашето време .

За производот

Метална боја:
зелена, виолетова, црвена, темно сина, розова
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Pendant Големина:
20-40mm
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
druzy
Број На Модел На:
JWWYPWW0032
Пол:
Унисекс
Функција:
накит
Компатибилност:
Убаво
Од:
Кина
боја:
како Слика
Големина:
20-40mm
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Количина:
1pcs
Пол:
мажи жени
Обликот:
Тркалезна Форма
Пакување:
OPP вреќа
Тип На Објект:
pendant ѓердан

Избор на клиент