Деца 8 Рачни Дрво без глава Tambourine со Бел Метал Еден Ред Jingles и WoodToy Партија за Играње Игри

Деца 8 Рачни Дрво без глава Tambourine со Бел Метал Еден Ред Jingles и WoodToy Партија за Играње Игри

Достапно за нарачка
DEN 183.84
Достапност:


8" Рачни Дрво без глава Tambourine Бел Метал Еден Ред Jingles и Дрво Квалитет на Образовниот Музички Ударни Играчка метал jingles распеана plink8" Рачни Дрво без глава Tambourine Бел
Метал Еден Ред Jingles и Дрво Квалитет
Образовни Музички Ударни Играчка
метал jingles
распеана plink
Карактеристики :
Дизајниран со метал jingles, излегува со распеана plink.
6 нерѓосувачки железо jingle парови на 8 инчен; tambourine за максимална звук.
2 исто балансот на своите намалени во секој пар.
8 инчи во дијаметар, лесен за држење во рака.
Светла квалитет на звукот и дрво квалитет.
Светлината и мазна дрво дизајн со ергономски зафат за деца.
Додадете многу забавно партија, танцување, концерт, образование намена, игри, итн.
Спецификации :
Материјал : Дрво
Боја : Дрво боја
Препорачана возраст : 3 години и нагоре
Пол : Унисекс
Играчка Тип : Бел
Објектот Големина : Прибл. 20 x 20 x 4.5 cm / 7.9 x 7.9 x 1.8 во
Објектот Тежина : 120g / 4.3 оз
Пакети Листа : 1 x Обезглавени Tambourine
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3 см.

За производот

Бренд Име:
UpperX
Тип:
Други

Избор на клиент