10PCS - Малиот Принц Гитара Спомен Љубов Симбол Ѓердан Le Petit Принцот Роџерс Нелсон Уметник Пејач Ѓердан за Жени
Новак - 23 %

10PCS - Малиот Принц Гитара Спомен Љубов Симбол Ѓердан Le Petit Принцот Роџерс Нелсон Уметник Пејач Ѓердан за Жени

Достапно за нарачка
DEN 960.00
DEN 739.00
Достапност:


Опис на производот : N131 Малиот Принц Гитара Спомен Љубов Симбол Ѓердан Le Petit Принцот Роџерс Нелсон Уметник Пејач Ѓердан за Жени

За производот

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен
Бренд Име:
SJ
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
малиот принц ѓердан
Обликотшема:
Геометриски
Pendant Големина:
Принцот Гитара Ѓердан
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
Љубов Симбол Ѓердан
Слон со Дрво Ѓердан:
Љубов Симбол Ѓердан
Le Petit Принцот Ѓердан:
Принцот Гитара Ѓердан
Роџерс Нелсон Ѓердан:
принцот ѓердан
Уметникот Пејач Ѓердан:
малиот принц ѓердан
Должина:
18''

Избор на клиент