Краток Слоевит Меки BlackFull Синтетички Перика за Жени
Новак - 10 %

Краток Слоевит Меки BlackFull Синтетички Перика за Жени

Достапно за нарачка
DEN 907.20
DEN 816.00
Достапност:

Ви благодариме
CORLOR : #2
CORLOR : #15bt613
топло совети : 1.Ако сте cratical со него ,тогаш се смета да се купи . Материјал : Сите перики е Човек - Направени со висок квалитет Јапонски Monofilament врвот и Kanekalon Fiberand кој растеше синтетички влакна во човечка коса на начин кој го направи на косата, како човечка коса.75" Турнеја Класичен Капа Прилагодливи Ремени во Грбот Без Стил, Потребни се Управува Стил Мека Водат капа со прилагодливи Ремени во Грбот. Кога ќе го примите перики ,ве молиме прво го носат на моделот ,а потоа го користите чешел за чешел светлина ,тогаш тоа не ќе падне откако ќе го користите .Додадете цртичка на Шампонот и нежно миење. за да знаете колку долго на чекаат очекуваме, или да ги менувате вашите ред, ако така сакаат.5 - 3" Стил : Прав Обложени Големина : Просек - 22" - 22.Измијте со ладна или млака вода.Внатрешниот може да се прилагоди,може да се прилагоди слободно ако Перење Метод : 1. Правни основи не чешел косата од врвот до крајот rushly .Не Четка Кога Влажни Овозможи перика да капе сува 5.Некои клиенти се одрази на косата на овој перики ќе падне .За перики,ние веќе го прават тоа како блиски, како на сликата. Ние не сме одговорни за било каква обврска или данок во вашата локална земјата. ако имате повеќе прашања или requir ement на превозот,pls се чувствуваат слободни да контакт нашата служба за корисници тим. Карактеристики : 1.Кога ќе го користете чешел,ве молиме да чешел косата од крајот на коса на врвот на перики постепено.Удобно за секојдневно носење; Нема штета на вашиот сопствен косата! 4.Четка перика во desir стил тер тоа е сосема сува.Таму е најлесниот пребивање капа која е во можност да се прилагоди повеќето луѓе главата големина и, исто така, може да има целосно вентилација за секојдневно носење.Сите перики се рачно изработени од страна на професионални вештини работници! 2. Ние сакаме да бидеме задоволни со купувањето и ќе должно да работат со вас. Додека ние не очекуваме ова се случува, ние ќе контактираат со вас. Pls каже ОБЈЕКТОТ Не во коментар кога ќе го поставите цел повеќе од 10pcs. Забелешка : Ние високо го вреднуваат сите наши клиенти на aliexpress и ние СЕКОГАШ ќе бидете сигурни дека сте задоволни со вашата трансакција.Исплакнете ја темелно со ладна вода.Тоа е најефикасен перики .Ќе бидете сигурни дека вашето искуство со нас е многу пријатни еден! За Повратни информации : Ние го поздравуваме можност за размена на Повратни информации со вас како еден од нашите многу купувачи. Состојба : Сите перики се сосема нови и никогаш не се носи .
Краток Слоевит Меки Black Full Синтетички Перика за Жени
БОИ : #15bt613 -,#2 црна Должина : Многу Кратко - 2.Не користите виткање песна, удар фенови, или топла стил инструменти Добредојде на мојата продавница pls забелешка : Можеби бојата е малку поинаква од слики, бидејќи на светлината ефект и многу други фактори, како различни компјутер итн Еднаш во голема време, перика може повремено одеднаш се кандидира од акциите на одредена боја. Јас гордост во себе фактот дека ние нудиме на нашите клиенти многу многу добар производ и најдобра услуга, кој е далеку над повеќето други дилери на интернет.
Pls забелешка : Ако сте Големо клиенти,И да Купам Повеќе од 10pcs(Вклучувајќи 10pieces)ние може да ви даде трговија на Големо цена и да брод од страна на EMS ИЛИ YWWEN ИЛИ EQUICK или други брзо брод,тие се многу брзи и многу безбеден начин и ќе го добиете предмети во 5 или 8 работен ден по што ги испраќате, Ако ЕМС Или YWWEN ИЛИ EQUICK сите не можат да стигнат до вашата земја,ние испрати од кина пост.

За производот

Протегала должина:
6inches
Предмети по Пакет:
1 Парче Само
Може Да Се Permed:
Yes
Број На Модел На:
E-9427
Чипка Перика Тип:
Никој Чипка Перики
Перики Должина:
Краток
Текстура:
Директно
капа големина:
Просечната Големина
Материјал Одделение:
Kanekalon
густина:
150%
Бренд Име:
StrongBeauty
квалитет:
Одличен Квалитет Директно 100% ОТПОРНИ на ТОПЛИНА FIBE(висок квалитет на еден)
Стил:
Еластична Headband што одговара на повеќето глава големини и без игли или лента треба да
Перика:
Еднократно,Перат, Ќе го задржи стил со користење на малку shampo изми во
Тип:
жените косата перика
боја:
Црна
Стилови:
Моден перика
Перики:
Краток Директно Црна Синтетички Перика

Избор на клиент