12 Парчиња/Многу Керамички Лист Ѓердани Круг Монистра Шарм Pendant Шарени Природен Камен Изјава Ѓердан Жени Мажи Облека, Накит
Новак - 25 %

12 Парчиња/Многу Керамички Лист Ѓердани Круг Монистра Шарм Pendant Шарени Природен Камен Изјава Ѓердан Жени Мажи Облека, Накит

Достапно за нарачка
DEN 412.80
DEN 310.00
Достапност:

12 Парчиња/Многу Керамички Лист Ѓердани Круг Монистра Шарм Pendant Шарени Природен Камен Изјава Ѓердан Жени Мажи Облека, Накит Објект Информации Материјал
Цинк Легура,Керамички Боја :
Виолетова Зелена Жолта Сина, Розова Светлина Сина Боја
Количина 12 Парчиња

За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Pendant Големина:
за 5cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Број На Модел На:
887
Материјал:
Керамички
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Бренд Име:
wj.јао
Функција:
Декорација
боја:
Виолетова Зелена Жолта Сина, Розова Светлина Сина Боја
Пол:
Жени Мажи, Момчиња, Девојки Унисекс Љубители Дами
Повод:
Годишнината Ангажман Божиќ Подарок Партија Свадба
Материјал:
Цинк Легура Керамички
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Ѓердани
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик

Избор на клиент