2 предните Универзална столче опфаќа За Модели на Hyundai solaris ix35 30 25 Elantra MISTRA GrandSantafe акцент авто додатоци
Новак - 35 %

2 предните Универзална столче опфаќа За Модели на Hyundai solaris ix35 30 25 Elantra MISTRA GrandSantafe акцент авто додатоци

Достапно за нарачка
DEN 2687.52
DEN 1747.00
Достапност:

Нов Зеланд.Ако не се задоволи со стоки на, ве молиме слободно да не контактирате на време, и да забележите нас најпрво пред да остави негативни повратни информации или датотека било спор. Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 72 часа по приемот потврди за плаќање. Понекогаш,на строгите обичај ќе бидете на време на испорака малку подолго. И ние не сме одговорни за Штета или пратката е задржан од страна на вашиот локален обичај
За политика на Враќање :
1.Азербејџан,
Проценето Време На Испорака : 15 - 34 Дена
Друга Земја Проценува Време На Испорака : 20 - 55 Дена
4. Генерално, стоки ќе бидат испратени во 1-3 работни дена од приемот расчисти исплата. Ако треба да се промени износот или фактура , ве молиме контактирајте со нас . Ние сме 24 часа на интернет, можете да не контактирате во секое време ,ние ќе ви одговори што е можно поскоро ;
2. Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци. Ние се грижиме нашите клиенти и ќе настојуваме да го реши секој неочекувани проблеми. Поради тоа што припаѓа на Универзална столче покрие, па на тоа не може да биде 100% погоден за вашиот автомобил, ако ви требаат Посебни столче маска, ве молиме контактирајте ме, ние ќе ви помогнат да се произведуваат . Ние имаме повеќе од 95% од столче модел
За Нас :
За плаќање :
1. Уплатата треба да се изврши во рок од 3 дена откако ќе поставите цел. Ние можеме да произведуваат според вашите посебни барања, ако имате посебни потреби, Но ќе треба да плаќаат екстра пари. Обично тоа ќе потрае околу 10-55 денови за вас. Декларација : Ако ви требаат 7 седишта .
За автомобил модел : Таа е погодна за 98% модели на автомобили.
dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
За столче опфаќа : Материјал : Сендвич материјал+свила Бруто Тежина : 1kgs/set.Ние може да произведе некои други бренд столче покрие ако ви треба;
3. Ве молиме внесете точна адреса и информации за контакт кога ставање ред, во Спротивно, ние може да не се презема никаква одговорност за поштенски губење на купувачот кој дава неточни превозот адреса. За било какви предмети да се испрати назад до нас, ве молиме испратете со ЕМС или пост со следење на број.Позитивен Фидбек и 5 Ѕвезди isvery многу важно за нас. Мажите го направија дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму. Функција : Водоотпорен,прашина-доказ , ги Штити дамки, бледнее, нечистотија, Лесен за чистење answer : ___________________________ Note : ние не ќе ви помогне да го плати царинските давачки ( затоа што мора да се плати тарифи во нашата земја ) , но ние може да ви помогне да се промени со цел да се изјасни на цената или да го обезбеди фактури , висината на даночните во секоја држава не е исто , ве молиме да се консултирате локалните море канцеларија . Ако сакате да трговија на големо, можете да контактирате со нас, ние ќе ви даде совршен цена.Јапонија. Ние можеме да произведуваат 95% на тип на возило seat опфаќа, бидејќи имаме Професионална столче покрие фабрика, имаат професионални инженери. Тоа е нашиот живот, за да преживее.
За превозот :
1.Сингапур. Ние прифаќа плаќање со Кредитна Картичка, Банкарски Трансфер, Western Union,Moneybookers,и други методи за плаќање.
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4. Со цел да се обезбеди да примате стока само плаќаат пониска, помалку даноци, ние ќе го прогласам за сопствени фактура со пониска вредност, Купувачот е одговорен за какви било царински давачки, ако тоа е потребно.
Превозот Компанијата : Ali Express Стандард За Испорака
Земја (Бесплатен Превозот) : Руската Федерација
Проценето Време На Испорака : 10 - 25 Дена
Превозот Компанијата : Русија Експрес - SPSR
Земја : сад ( во САД само )
Проценето Време На Испорака : 15 - 30 Дена
Превозот Компанијата : Ali Express Стандард За Испорака
Земјата : Ирска.

За производот

Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Објектот Тежина:
1.5kg
Бренд Име:
wenbinge
Специјални Функции:
меки и удобни
Материјал Тип:
Вистински Свила
Применливи Сезона:
Четири Сезони
Објектот Ширина:
30cm
Mfg Серија Број:
Универзална
Објектот Висина:
15cm
сет парче:
>10
Објектот Должина:
40cm
Материјал Тип:
Сендвич материјал+свила

Избор на клиент