Jemmin Бренд Овална Кристал Свадба Ангажман Прстени За Жените Геометриски 925 Sterling Silver Rhinstone Прст Прстен Партија Накит
Новак - 45 %

Jemmin Бренд Овална Кристал Свадба Ангажман Прстени За Жените Геометриски 925 Sterling Silver Rhinstone Прст Прстен Партија Накит

Достапно за нарачка
DEN 565.92
DEN 311.00
Достапност:


Име : 925 Sterling Silver Прстени Опал
Функција : Анти-промена на бојата/Спречување на алергијата
Состојба : 100% Сосема Нов
Големина : 6/7/8/9

За производот

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Бренд Име:
Jemmin
Повод:
Свадба
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Поставување Тип:
Prong поставување
Главниот Камен:
опал
Страна Камен:
Никој
Метал Печат:
925,Фунта
Обликотшема:
Круг
Сертификат Број:
опал прстени
Стил:
Тренди
CertificateType:
Трета Страна Оценување
Број На Модел На:
опал прстени
Прстени Тип:
Свадба Бендови

Избор на клиент