2017 Доведе & Никел Слободни 45см Ѓердан Синџир на Модни Накит Сребрена Боја Ѓердан Синџир Бесплатен Превозот
Новак - 29 %

2017 Доведе & Никел Слободни 45см Ѓердан Синџир на Модни Накит Сребрена Боја Ѓердан Синџир Бесплатен Превозот

Достапно за нарачка
DEN 354.72
DEN 252.00
Достапност:


Предмети : 2017 Доведе & Никел Слободни 45см Ѓердан Синџир на Модни Накит Сребрена Боја Ѓердан Синџир Бесплатен Превозот Нова Мода Накит/Луксузни Класичен Стил,Партија Подарок Оригинална Накит Номинација Стил : Мода Накит/Луксузни Ѓердани & Pendant Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет Материјал : Сребрен Позлатен Должина : 18"46cm Носи Повод : Свадба / Матурска / Годишнината / Партија Подарок за : Девојка / Жена / Мајка / Мажите Одговара за : Изјава Ѓердан За Мажи Пакет, Вклучувајќи : 1 buc Ѓердани за новодојдени Дизајн Ѓердан Накит

За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
Andara
Пол:
Жените
Број На Модел На:
P128
Обликотшема:
Геометриски
Pendant Големина:
NO
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Функција:
Други
Повод:
Ангажирање , Подароци , Партија,Wlfare
Стил:
Тренди,Романтични,Класичен,Гроздобер,Секојдневен,Спортски
Еко-Пријателски:
Доведе & Никел Слободни
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Класа:
Висок квалитет
Метал:
Сребро Мода Ѓердан Приврзоци
Тип:
Sterling Silver Ѓердани
Содржи:
Pendant + Ѓердан Синџир
Ѓердани Стил:
Жена Ѓердан

Избор на клиент