Fanzhuan Бесплатен Превозот Нова мода обичните 2017 машки мажите кратко sleeve лето шарени кошула, блуза 713042 човек
Новак - 30 %

Fanzhuan Бесплатен Превозот Нова мода обичните 2017 машки мажите кратко sleeve лето шарени кошула, блуза 713042 човек

Достапно за нарачка
DEN 1579.20
DEN 1105.00
Достапност:

Ако имате прашања во врска со големината, ве молиме не двоумете се да ни испратите порака,pls кажете ни ја вашата висина,тежина,дозволете ни да проверите најдобро одговара големина за вас,ви благодариме. Начин На Плаќање
Прифаќаме само alipay. Превозот
Ние сме превозот Бесплатно преку e Packet Кина(за НАС ,русија и Украина купувачите) и aliexpress стандард за испорака (за други земјата на купувачите) .
Обично, вашиот парцела може да 20-60 работен ден (не inlcuding празник)да пристигне од страна aliexpress стандард на превозот. Во ретки случаи, тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или за време на празници.
Ние брод од понеделник до петок, со исклучок на празници. Ве молиме да ни испратите е-пошта ПРЕД да плаќаат ако сакате да го промените превозот адреса.
Ако сакате, други превозот методи се на располагање за дополнителни трошоци,како што се DHL,UPS-от,ТНТ,EMS,Fed Ex ОДНОСНО.Тоа треба 5-10days или повеќе на вашите таму.
Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време. Руските купувачи pls забелешка :
1.Поради Русија Политика,купувачот треба полно име да го потпише пакет,па pls пополни вашето полно име и детали адреса на англиски јазик.
2. Aliexpress стандард на превозот И e Packet само им овозможи на тежина на пакет помала од 2.0 kg.
Ако тежина над 2.0 kg,ние ќе tare нив на неколку пакети. Ви благодариме. Се Враќа Рок
Во случај да сте го добиле дефект на објект или погрешен објект,pls контактирајте со нас побрзо,ние ќе се обидеме најдобро да се реши тоа,нудиме наплата или размена.
Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот.
Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис. Повратни информации
Клиентите се задоволни е многу важно за нас,Ако сте задоволни со предмети што orderd,ве молиме да ја напуштат повратни информации.Ако у не се задоволни со предмети у orderd,ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор. Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1 )купувачот : Здраво,продавачот,може да ни помогне да се избере соодветна големина? Она што големината треба да земам?
Продавачот : се разбира,пријател,можете да изберете големината според нашите големина на маса,но има отстапување од 1-5 cm како причина на поставување релаксираат.или можете да ми кажете вашата висина и тежина и ние ќе ви помогнат.
2)купувачот : Здраво,продавачот,јас не се добие мојата пакет,што се случува?зошто не можам да ги пратите на следење на број?Е тоа погрешно?
Продавачот : Здраво,мојот пријател,пакетот е превозот на вашата земја,но на следење на информации ажурирање е бавно. ве молиме почекајте неколку дена повеќе,ви благодариме.
4)Купувачот : Здраво,продавачот,јас добиете облека,за жал тоа е премногу мала за мене.Големина маса не е точна.
Продавачот : здраво,мојот пријател,предизвика сите мерки се направени додека лежи релаксирате со рака.тоа нема отстапување од 1-5 cm.

За производот

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект:
Кошули
Пол:
Мажи
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Краток
Кошули Тип:
Случајни Кошули
Јака:
Пак надолу Јака
Број На Модел На:
Редовни
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Затворање Тип:
Еден Гради
Шаблон Тип:
Печати
Бренд Име:
FANZHUAN
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер влакна
Име:
FANZHUAN

Избор на клиент