Мини Зголеми Стакло Сакаат Суви Цвет Шише Pendant Ѓердани Шарм Накит Убавицата И Ѕверот Жените Пријатели Ѓердан Јака Подароци
Новак - 14 %

Мини Зголеми Стакло Сакаат Суви Цвет Шише Pendant Ѓердани Шарм Накит Убавицата И Ѕверот Жените Пријатели Ѓердан Јака Подароци

Достапно за нарачка
DEN 119.52
DEN 103.00
Достапност:


Материјал : Цинк Легура Стакло Во Боја : Како На Сликата Покаже Предмет Тип : Pendant Ѓердан Стил : Креативни, Симпатична Количина : 1 Buc 100% Сосема Нов И Висок Квалитет. Парична Казна Изработка, Атрактивен Изглед. Отпорност На Корозија, Отпорност На Абење. Нема Деформација, Без Промена На Бојата. Лесен За Употреба И Удобен За Носење, Симпатична. Тоа е Gadget, со цел Да Направи Изненадување На Вашите Пријатели И Семејството. Погоден За Наврати : Запознавање / Секојдневниот / Свадбена / Годишнината / Неколку подарок/ Укажуваат на тоа

За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Растенијата
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
Bespmosp
Pendant Големина:
како Слика
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Број На Модел На:
N3293T3296
Материјал:
Стакло

Избор на клиент