Европа Надворешен Ѕид Светилка Американски Стил Ретро Надворешноста Светлина Водоотпорен О Градина Светла
Новак - 40 %

Европа Надворешен Ѕид Светилка Американски Стил Ретро Надворешноста Светлина Водоотпорен О Градина Светла

Достапно за нарачка
DEN 1392.00
DEN 835.00
Достапност:


Европа Надворешен Ѕид Светилка Американски Стил Ретро Надворешноста Светлина Водоотпорен О Градина Светла
100% Сосема Нов
Спецификација :
1, Моќ :
2, Напон : AC85-265 V
3, Извор на Светлина : E27*1(не сијалица)
4, Монтирани Метод : монтира на Ѕид
5, Светла Боја :
6, Материјал : Алуминиум, Стакло
7, Телото Боја : Црна, Бакар
8, Големина :
Примена :
Портал, Градина, Двор, Ходник, Вила, Станбени, Балкон, Тревник, Aisle, Спална соба, Балкон итн.
* Alipay, Запад Унија, TT, сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ; * За Примени Вредност е помалку од цел вредност, пари може да се подготви поткрепени и со цел да се затвори, така ве молиме да обрнете доволно вредност;
* Ве молиме да направите исплата во три дена по ред
* Испорака Метод : DHL и ПРОЗОРЦИ FEDEX ТНТ ЕМС КИНА ПОСТ; * БРОД во СВЕТОТ (Освен некои земји или посебни места); * Ако Товар не е доволно, нашиот клиент-услугата ќе ве контактираме за да се направи остатокот за плаќање;
* Ве молиме бидете сигурни цел адреса точен;
* УСЛУГАТА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и не вклучува викенди и празници;
* Може да варира, особено за време на сезона;
* Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 45 дена од исплата, контактирајте со нас,ние ќе следење на пратката.
* Имаме гаранција Забелешка за некои предмети; * По примените, ќе има 7 дена (освен празници) за да контактирате со нас за да се потврди врати се, и од 3 дена да се вратат по што и двајцата сме потврди;
* За да нема причини да се врати и враќање, товарни и екстра такса ќе биде на купувачи? сметка;
* За неисправни причина или погрешни производи, ве молиме да ни испратите слика, специфична причина, Ред Бр. Откако ќе го потврдите, враќање или повраток или замената може да се изврши. Товарни ќе се носат од страна на двете страни во половина;
* Ние ќе ги искористиме фини материјали за пакување; ние победивме?т биде одговорен за прекината или да се прекине за време на транспортот;
* Сите се врати ставки мора да биде преполна со сите компоненти и додатоци се вклучени. Купувачот мора да ни обезбеди следење на Никој., цел Бр., специфични причини и др.;
* Кога ќе добиете предмети потребни како погоре. Ние ќе рефундирање на дека ЦЕЛОСНА WINING ПОНУДАТА ИЗНОС.
* Ние ќе им даде на купувачот повратни информации по ред заврши; * Ние сме со цел да им понуди најдобра услуга на сите купувачи, и да се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Вашите повратни информации и сугестии е многу важен за нас и на други купувачи. Ако сакате да ја напушти nagetive повратни информации, pls контактирајте со нас за проблемот пред да ја напуштат повратни информации.

За производот

Емитуваат Боја:
E27
Wattage:
No Light Source
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Стил:
Европа
Тело Материјал:
Алуминиум
Извор На Енергија:
AC
Заврши:
Алуминиум Печење
Бренд Име:
vecli
База Тип:
E27
Карактеристики:
вила градината светилка
Број На Модел На:
европа надворешна светлина
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е dimmable:
No
Гаранција:
2 година
Заштита Ниво:
IP44
Напон:
85-265V
Diffuser:
калено стакло
сертификација:
CCC
Употреба:
Индустриски
Е Светилки Вклучени:
No

Избор на клиент