Луксузна Паричникот Стил СТП Кожа Случај за Алкател A3 XL A3XL Моќ со Карта Сопствениците на Паметни Застане на Кожата Покритие За Алкател A3 XL
Новак - 30 %

Луксузна Паричникот Стил СТП Кожа Случај за Алкател A3 XL A3XL Моќ со Карта Сопствениците на Паметни Застане на Кожата Покритие

Достапно за нарачка
DEN 220.80
DEN 155.00
Достапност:


Опис :
Се најлуксузните телефон случај на пазарот со нашите кожен паричник флип случај! Телефонот случај е направена со исклучителен квалитет и вкус. Тоа е совршен за ноќта да се одржи вашите важни картички и стилски да се вклопат во дури и classiest на ситуации.
Карактеристики :
Го штити телефонот од оштетување и гребнатини
Совршено се вклопува во обезбедувајќи лесно да пристапите до функциите
Има картичка слотови за кредитни картички и идентификации
Стојат функција за лесна за гледање на видео
9 Убави бои за да изберете од
Едноставен за инсталација и отстранување
Пакетот Вклучува
СТП Кожа прекривачот Телефон Случај

За производот

Мало Пакет:
Yes
Функција:
Со Картичката Џеб,Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Бренд Име:
HUALEI-V
дизајн:
Бизнис,Гроздобер
Големина:
6.0 Inch
Тип:
Флип Случај
Компатибилен Бренд:
За Алкател A3 XL A3XL
Материјал:
Врвен квалитет на СТП кожа
Бои:
Црна,Кафеава,Бела,Сина,Црвена,Роза,виолетова,розева,зелена
функција 1:
Кожа Книга Стил Телефон Случај
Карактеристика 2:
Паричник Со Картичка Случај За Алкател A3 XL A3XL
функција 3:
Флип Стојат Екранот Capa/Fundas/Coque
Функција:
Нечистотија-отпорни, shockproof, целосна заштита
квалитет:
А++++
Број На Модел На:
Случај за Алкател A3 XL A3XL

Избор на клиент