Diy Дијамант Сликарство Крстот Бод Боја На Животните Мачка И Куче Лав Волкот Јастреб Везана Везови Занаетите Уметнички Занает Целосна Мозаик
Новак - 40 %

Diy Дијамант Сликарство Крстот Бод Боја На Животните Мачка И Куче Лав Волкот Јастреб Везана Везови Занаетите Уметнички Занает

Достапно за нарачка
DEN 552.00
DEN 331.00
Достапност:

A4 Модел HD цртежи (вклучувајќи цртежи, боја табела)
3. Ние ги користиме Федекс/EMS /CPAM според вашата локација,и ќе добиете на следење на број во рамките на
1-3 дена по породувањето.
[DIY Дијамант сликарство Мерки на претпазливост]
1. Платно, дијаманти и лепак се сите еколошки материјали, ние може да помине SGS Тест, тоа е безбедно за детето.

За производот

Големина:
20X25CM, 25X35CM, 30X40CM, 40X50CM, 50X65CM, 60X80CM, 70X90CM, 80x110CM, 90X120CM, 100X135CM
Бренд Име:
MYCELLA
Употреба:
Слики
Стил:
Европа
Материјал:
Смола
Шаблон Тип:
Животните
Дијамант форма:
Плоштад
Форма:
три-димензионални
Pasting Област:
Целосна
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Платно Пакување Метод:
Навива
Рамка:
No
Број на Бои:
1-30
број:
BZ501J560

Избор на клиент