HANRIVER Масажа чекан електрични massager рамо вратот и грлото на мулти-функција тело половината се пожали назад чекан, чекан

HANRIVER Масажа чекан електрични massager рамо вратот и грлото на мулти-функција тело половината се пожали назад чекан, чекан

Достапно за нарачка
DEN 3499.20
Достапност:

Производ параметри : Боја класификација : бела зелено злато Контакт видови : конвексен кружна масажа раководител Масажа контакт : 2 Контрола на владата : механичар физикална терапија шема за класификација : инфрацрвена светлина Опрема : 2 датотека

За производот

Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Бренд Име:
HANRIVER
Примена:
Телото
Материјал:
Композитен Материјал

Избор на клиент