Трговија на големо Природно Капка Крв Лотос Цвет Bodhi Семе Нараквици За Жени Мажи Буда Мушка Тибетската Стил на Мала Рака String
Новак - 15 %

Трговија на големо Природно Капка Крв Лотос Цвет Bodhi Семе Нараквици За Жени Мажи Буда Мушка Тибетската Стил на Мала Рака String

Достапно за нарачка
DEN 840.00
DEN 714.00
Достапност:

Добредојдовте на Ченг Pin ќе б -Ние Само се фокусира на квалитетот и модата- 【име на Производ】 Природни намалување на крвниот на lotus bodhi семе рака string
*****Реална Слика*****

За производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Број На Модел На:
XCPT-007
Стил:
Етнички
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
JoursNeige
Материјал:
Дрво
Метали Тип:
Никој
Пол:
Унисекс
Функција:
Никој
боја:
крв црвена
Материјал:
На капка крв на lotus bodhi семе
Мажите рака string:
жените нараквици

Избор на клиент