10мм*15mm фацетирани lapis lazuli лабава монистра 15.5

10мм*15mm фацетирани lapis lazuli лабава монистра 15.5

Достапно за нарачка
DEN 840.00
Достапност:


Опис : Тип на Камен : Природни lapis lazuli Должина : 15" Големина : 15x10mm Боја : Како на фотографијата е прикажано На фотографијата е претставник на целата многу. Ќе добиете една слична на фотографијата.
Превозот цена кина пост бесплатен превозот,ќе дојде на 10-15 дена,може да се следи
Политика за наплата Ако не сте задоволни кога ќе приемот на нашата објектот,ве Молиме контактирајте со нас во 2 недела,ние може да се разговара, наместо објект или наплата. Ако Објектот е unworn и не кршење. можете да добиете целосно рефундирање (не опфаќаат враќање превозот надомест).
За НАС, и Ние се справи со нив, во обработка на накит и продажба на трговијата во Кина,ние имаме богата накит искуство,можеме да ви понудиме различни стилови и различни видови на накит ви даде,ако може да понуди дизајн на накит за мене,може да се прилагодите на накит дизајн погоден за вас да го даде за вас.Ако цел на нашите објекти, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа.Ако нарачате повеќе предмети,ние би сакале да се комбинираат трошоците за превозот да заштедите пари. Ние нудиме одлични пакување за да се обезбеди тие предмети ќе цел да пристигнат безбедно.Кога извршената уплата,ќе испрати исклучување на елементи, за да сте во два работни денови.Ве молиме имајте во времетраење на превозот,ако пакетот не е примен на време,ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас.Ние ќе ги пратите на пакет од нашите поштата,и да знаете за пакет број да ги следите од вашиот поштата.Ако пакетот изгубени,ние ќе рефундирање на дека.

За производот

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Должина:
3inch
Објектот Дијаметар:
3inch
Број На Модел На:
види детали
Производ Карактеристики:
3
Накит Наоди Тип:
Иглички & Игли
Објектот Висина:
3inch
Материјал:
бамбус
Објектот Ширина:
3inch

Избор на клиент