Wyieno 10pcs/20pcs/50pcs/100pcs/многу За Мото G3 Приклучете USB Полнење Полначот Порта за Пренос на Податоци, Поврзете Конектор Флекс Кабел

Wyieno 10pcs/20pcs/50pcs/100pcs/многу За Мото G3 Приклучете USB Полнење Полначот Порта за Пренос на Податоци, Поврзете Конектор

Достапно за нарачка
DEN 408.00
Достапност:


10pcs/20pcs/50pcs/100pcs/многу за полнење За Motorola Мото G3 Приклучете USB Полнење Полначот Порта за Пренос на Податоци, Поврзете Конектор Флекс Кабел Замена
( W e нудат различни quan lity за избор кај оваа продажба линк, ве молиме избор на правото количина што треба да се даде наредба. благодарение )
Спецификации :
1, Моделот : За Полнење За Motorola G3
2, Пакет Содржина : Полнач порта flex кабел
3 , Превозот време : Стоки ќе биде транспортирана од 2 работни дена
- - - - - - - - - Повеќе Детали Фото Покажува - - - - - - - - -

За производот

боја:
10pcs полначот порта, 20pcs полначот порта, 50pcs полначот порта, 100pcs држачи за порта
Број На Модел На:
за Мото G 3 G3
дизајн:
Бар
Компатибилен Бренд:
Motorola
Бренд Име:
wyieno

Избор на клиент