Lagabogy Деца Момчиња Чевли Бела Црна, Розова Пролет Деца Мокасини Девојки Кожени Чевли Дише Лизга На Секојдневен Чевли на TX50
Новак - 35 %

Lagabogy Деца Момчиња Чевли Бела Црна, Розова Пролет Деца Мокасини Девојки Кожени Чевли Дише Лизга На Секојдневен Чевли на TX50

Достапно за нарачка
DEN 618.72
DEN 402.00
Достапност:


Точка Име : Деца Момчиња Чевли Бела Црна, Розова Пролет Деца Мокасини Девојки Кожени Чевли Дише Лизга На Секојдневен Чевли
Боја : Црна, Бела Розова
Превозот 3-7 Дена Испраќање * Нашата продавница ветување дека ќе испраќање на вашиот примерок на налози во 3-7 дена.(Со исклучок на Празници по потврда на купувачи за плаќање на налози во Aliexpress.(Aliexpresment)s платформа обично треба да се земе околу 48 часа на ревизија од вашата плата * Ние обично брод вашите производи преку Кина Пост Воздух Mail,Хонгконг Пост Воздух Mail,Сингапур Пост,Швајцарската Пост ,итн.Што се 15-39 работни дена за да стигнат до вашата локација. * Ако еден производ тежи повеќе од 2 кг, ние ќе го користи за комерцијални брза испорака (DHL,Fedex,ТНТ,UPS-от,EMS,итн) Плаќање * Ние обично изјавуваат вашата стока ниско на комерцијална фактура или царинската декларација, и што се обидува да ви помогне да се минимизираат било GST или V. А Т или други увозни даноци ,но ние не може да гарантира нема даночни давачки што зависи од вашата земја политика. * Ние го прифаќаме преку Alipay,Сите големи кредитни картички,Банкарски Трансфер, Зачувам, Western Union итн. * Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 19 дена од денот на поставување на својата цел. * Цената што ја платиле за предмети со исклучок на било царина. Ние не се имате било какви давачки во дестинација земји. Повратна информација * Се зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. * Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме оставете ни активни повратни информации. * Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да slove никакви проблеми. * За оние купувач кој остави активни повратни информации за нас, ако дојде да го нарачате веднаш, ќе им понуди малку подарок за вас. Политика на враќање ве Молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на вода или хемиски штета. СЛОБОДНИ : Ние обезбедуваме бесплатен 15 дена гаранција за оваа точка Step1) Контакт преку Alibaba.com's трговија порака или e-mail Step2) Обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот што го имаат Step3) Авторитарните за да се вратите на објектот ќе се издаде Чекор 4) Сите се враќаат трошоците за превозот се на одговорност на купувачот Step5) Откако ќе се потврди сметки на враќање предмети, со цел плаќање ќе бидат вратени на купувачот. Деца чевли дише мрежа деца број на деца Момчиња Девојчиња изгризано спортски Патики мода училиште чевли деца тренери 26-35 Деца Чевли и Момчиња И Девојки на Повик Спортски Чевли Деца Патики Мода Бебе Дете Чевли

За производот

Чевли Големина:
1, 2, 3, 3.5, 4, 5.5, 6, 7, 8, 9, 9.5, 10, 11, 11.5, 12, 13
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
секојдневен чевли
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
18M,26M,10T,23M,20M,14T,9T,33M,4T,27M,6T,17M,8T,28M,11T,12T,16M,13T,7T,34M,>14T,15M,5T,21M,19M,25M,31M,29M,24M,32M,3T,30M,22M,35M
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Функција:
Дише
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
snoffy
Outsole Материјал:
Гума
Сезоната:
пролет лето есен
Горниот Материјал:
PU
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Затворање Тип:
Лизга-На
Insole Материјал:
Латекс
Точка име :
Децата Момчиња Чевли Бела Црна, Розова Пролет Деца Мокасини Девојки Кожа
Бои:
Бела Црна, розова
погоден:
Патување Игра Училиште Партија Деца Мокасини

Избор на клиент