Платно Уметност Печати Спиење Венера од Giorgione Светски Познатата Слика За Современиот Ѕид Уметност Слика Класичните Ѕидни Постери Гроздобер
Новак - 28 %

Платно Уметност Печати Спиење Венера од Giorgione Светски Познатата Слика За Современиот Ѕид Уметност Слика Класичните Ѕидни

Достапно за нарачка
DEN 360.00
DEN 259.00
Достапност:


Име : Платно Printings Уметничка Слика
Материјал : Висок квалитет на Платно Ткаенина
Големина на :
20x32cm 8x12inch
30x50cm 12x20inch
40x65cm 16x26inch
50x80cm 20x31inch
60x100cm 24x40inch
Рамка : Без рамка, Не се водат

За производот

Големина (Инчен):
20x32cm 8x12inch, 30x50cm 12x20inch, 40x65cm 16x26inch, 50x80cm 20x31inch, 60x100cm 24x40inch
Предмети:
Слика Слика
Стил:
Европа
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Бренд Име:
Меморија Боја
Форма:
Посебна
Број На Модел На:
LZ317
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Големина:
20x32cm 30x50cm 40x65cm 50x80cm 60x100cm
Тема:
Спиење Венера од Giorgione
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Избор на клиент