GUCOON Цртан филм Паричникот Случај за Huawei Колега 9 Порше Дизајн Колега 9 Лајт Колега 9 Pro Мода СТП Кожа Прекрасна Маска Телефон Торба
Новак - 5 %

GUCOON Цртан филм Паричникот Случај за Huawei Колега 9 Порше Дизајн Колега 9 Лајт Колега 9 Pro Мода СТП Кожа Прекрасна Маска

Достапно за нарачка
DEN 240.00
DEN 228.00
Достапност:


Опис :
Бренд : GUCOON
Состојба : 100% Мода Нови
Материјал : Кожа СТП
Боја : 21 Бои
Внатре Случај : Нема внатрешноста на силиконски или пластика, тоа има лепак налепница /лепак лента
Функција : Потпирачот, Паричник, Картичка Слотови, Рака
Трговија на големо/dropship : Поддршка
Се вклопуваат совршено за вашиот телефон за да се заштитат од шок, нула, нечистотија и други секојдневна употреба.
Компатибилен модел : за Huawei Колега 9 5.9 инчен Колега 9 Порше Дизајн Колега 9 Лајт Колега 9 Pro
Пакување се вклучени : 1 x СТП Кожен Паричник Случај 1 x Рака
Производот Се Покаже :
Предмети може да заинтересирани :

За производот

Материјал:
за Другар 9, за Другар 9 Порше D, за Другар 9 Лајт, за Другар 9 Pro
Функција:
Потпирачот
Бренд Име:
GUCOON
Тип:
Паричникот Случај
Мало Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
Huawei
Големина:
5.9inch 5.5inch Screen
Материјал:
СТП Кожа, а не Вистинска Кожа
Капка брод:
Поддршка
Мажите Корист Бои:
Черепот Тигар Волкот Фокс Маскирна Пиратски
Жените Корист Бои:
Ајфеловата Кула Пеперутка Мачка Писе Куче Був Цвет Девојки Tatto Campanula
Состојба:
Нова Мода
Внатре Случај:
Не внатрешноста на силиконски или пластични случај
Стил:
Лепак Налепница / Лепак Лента
Модел На Телефон:
за Huawei Колега 9 5.9 инчен Колега 9 Порше Дизајн Колега 9 Лајт Колега 9 Pro

Избор на клиент