BoYuTe 200 Компјутери 12*13MM 3 Бои Европската Бакарна Спирала Со 2 Циклуси Накит Наоди трговија на Големо Месинг Шарм Линкови
Новак - 10 %

BoYuTe 200 Компјутери 12*13MM 3 Бои Европската Бакарна Спирала Со 2 Циклуси Накит Наоди трговија на Големо Месинг Шарм Линкови

Достапно за нарачка
DEN 397.44
DEN 358.00
Достапност:


Точка ИМЕ : 200 Парчиња 12*13 MM 3 Бои Европската Бакарна Спирала Со 2 Циклуси Накит Наоди трговија на Големо Месинг Шарм Линкови Материјал : Чиста Месинг Квалитет : Олово и Никел Слободни БРЕНД : BOYUTE

За производот

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
BOYUTE
Материјал:
Дувачкиот
Големина:
12*13mm
Објектот Дијаметар:
1.2cm
Објектот Должина:
1.3cm
Објектот Тежина:
1g
Објектот Ширина:
1.2cm
Објектот Висина:
0.4cm
Производ Карактеристики:
Шарм Линкови
Број На Модел На:
cl9102
Накит Наоди Тип:
шарм наоди
Објектот:
Шарм Линкови
Обликот:
Круг
Големина:
12*13mm
забелешка:
3 бои
Услуга:
прифати ОЕМ
Пакет:
Меур торба за заштита
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Избор на клиент