Teraysun 2018 Нови 1/150 Скала Модел Сонцето Чадор Пејзаж Сценографијата Модел за изгледот дизајн
Новак - 6 %

Teraysun 2018 Нови 1/150 Скала Модел Сонцето Чадор Пејзаж Сценографијата Модел за изгледот дизајн

Достапно за нарачка
DEN 864.00
DEN 812.00
Достапност:


Предмет : Модел сонцето чадор Боја : БЕЛА Скала : 1 : 150 Материјал : ABS Пластика Пакет : 100pcs Вклучувајќи 100pcs 1 : 100 модел чадор

За производот

Пол:
Унисекс
Тип:
Модел сонцето чадор
Број На Модел На:
R-49A-150
Предупредување:
Нема Јадење
Возраст Опсег:
Grownups
Бренд Име:
TERAYSUN
Тема:
Згради
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Скала:
2.5 cm
Количината на Предмети во Собата:
100
боја:
Бела
is_customized:
Yes
Материјал:
Пластични
Кол:
2.5 cm
Пакет:
100pcs

Избор на клиент