21* 8cm Hellaflush 3M Рефлексивни Печурки Изразување Персоналните Автомобил Налепници автомобил стил симпатична цртан филм печурки авто налепница
Новак - 5 %

21* 8cm Hellaflush 3M Рефлексивни Печурки Изразување Персоналните Автомобил Налепници автомобил стил симпатична цртан филм печурки

Достапно за нарачка
DEN 598.08
DEN 568.00
Достапност:


21* 8cm Hellaflush 3 M Рефлексивни Печурки Изразување Персоналните Автомобил Налепници автомобил стил симпатична цртан филм печурки авто налепница
Карактеристики:
Водоотпорен, Бледнеат-отпорни, самолепливи,Лесно да се користи.
Лесно чистење & одржување.
DIY свој личен автомобил.
Лесно да се инсталира, само лупам и паста.
Автомобилот decal е издржлив на топлина и сончева светлина, па тоа не е избледена барем за години.
Ве молиме бидете сигурни дека големината е она што го сакате, пред да го купат.
големина : околу 21 x 8 CM
модел : A, B, C
Инсталација :
Чистење на автомобил површина, чувајте го сув
Се ослободи од автомобил налепница носителот и го стави на автомобил налепница на инсталација локација
Користете кредитна картичка scrape површината на автомобил налепница се додека не постои меур
Да се ослободи од трансфер филм.
Совети :
Никогаш не миење на возилото во рок од 48 часа по инсталацијата!
Никогаш не се стави на автомобил под жешкото сонце во рок од 48 часа по инсталацијата!
Answer : ___________________________ Note : 1.Сликите се за повикување само. Вистински производ ќе преовладува.

За производот

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
Модел:
Фабрика цвеќиња
Објектот Ширина:
8cm
категорија:
Налепници
Објектот Должина:
21cm
Име На Модел:
автомобил стил симпатична цртан филм печурки автомобил налепници за целиот автомобил тело
Објектот Дијаметар:
0.1inch
Објектот Висина:
0.1inch
Тип:
Лепак Налепница
Бренд Име:
TYUI
дизајн:
Цртан филм
is_customized:
Yes
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Налепница Сместување:
Целото Тело
Материјал Тип:
домашно милениче

Избор на клиент