Booksew Материјал Памук Twill Дома Текстил 2 Компјутери/многу 50cmx100cm Печатени Бела И Темно Сина Подлога Стил Комбинација Платно
Новак - 50 %

Booksew Материјал Памук Twill Дома Текстил 2 Компјутери/многу 50cmx100cm Печатени Бела И Темно Сина Подлога Стил Комбинација

Достапно за нарачка
DEN 710.40
DEN 355.00
Достапност:


Бренд Име : Booksew
Материјал : 100% памук,газирани и густи.
Големина на : 1 парче= 50cm*100cm.
Пакет содржина : 2 парчиња/многу,како слика се прикажува.
Ве Молиме Љубезно Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1) две стил,две парчиња. намали со рака (+-2cm грешка)
2) пакетот е пре-сече,ако цел 2 или многу повеќе,тоа НЕ е континуирано.
3) мала боја разлика може да постои поради светла, камера и различни прилагодувања на екранот.
Карактеристики :
Еко-пријателски отпечатоци
меки и удобни ,дише, отпорни на топлина, влага апсорпција.
Погоден за перници, перничиња, кукла крпа, quilting, крпеница, детска постелнина и многу други шиење занаети.

За производот

Бренд Име:
booksew
Техника:
Ткаени
Шема:
Печатени
Материјал:
100% Памук
Функција:
Еко-Пријателски
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Ширина:
100cm
Стил:
Twill
Велур Ткаенина Тип:
no
Тип:
Twill
Nonwoven Техника:
no
Плетени Тип:
no
Употреба:
за шиење облека, постелнина, quilting, крпеница, занаети
ткаенина, крпа, текстил:
масти квартал пакет
Материјал:
100% Памук
дизајн:
Водител на
Бесплатен превозот :
бесплатен превозот до 68 земји
Пакет Содржина:
2 парчиња
Големина:
50cmx100cm/piece

Избор на клиент