100 1.2 mm 1.5 mm 2mm 2.4 mm 3.2 mm Мушка Синџир Метал Топката Синџири Наоди Накит DIY и Cothing Додатоци
Новак - 15 %

100 1.2 mm 1.5 mm 2mm 2.4 mm 3.2 mm Мушка Синџир Метал Топката Синџири Наоди Накит DIY и Cothing Додатоци

Достапно за нарачка
DEN 1919.52
DEN 1632.00
Достапност:


Мала Големина : Топката Мушка 1.2 mm
Средната Големина : Топката Мушка 1.5 mm
Топката Мушка : 2mm
Голема Големина : Топката Мушка 2.4 mm
Екстра Големи Димензии : Топката Мушка 3.2 mm
Овој производ е hummer тока готовиот производ, линк :
1.5 mm со hummer затворач :
1.5 mm со hummer затворач и extender :
1.5 mm со конектори :
2mm со hummer затворач : x
2mm со hummer затворач и extender :
2mm со конектори :
2.4 mm со hummer затворач :
2.4 mm со hummer затворач и extender :
2.4 mm со конектори :
Предмети Опис : Накит Наоди боја може да се направи : сребрена боја, златна боја, родиум досадна сребрена боја, розово злато во боја, антички бакар, антички бронза,gunmetal црна. По поставување на нарачки, ве молиме, напишете боја во порака, или консалтинг продавачот минимум за Снабдување Наоди & Додатоци за накит одлуки DIY 1. pendant база, pendant ќорци, pendant рамки, pendant послужавник, pendant bails, pendant конектори, pendant наоди 2. earring база, earring ќорци, earring рамки, earring послужавник, earring пост, earring жица, earring кука, earring затка, earring грб, earring клипови, earring наоди 3. прилагодливи прстен база, прилагодливи прстен ќорци, прилагодлив прстен рамки, прилагодлив прстен фах, прилагодлив прстен наоди. 4. хривнија база, нараквица ќорци, нараквица рамки, нараквица послужавник, нараквица наоди 5. Манжетната линк база, манжетната линк ќорци, манжетната линк рамки, манжетната линк послужавник, манжетната линк наоди 6. brooch pin база, brooch pin ќорци, brooch pin рамки, brooch pin послужавник, brooch безбедност pin, brooch грб, brooch наоди 7. јака pin база, јака pin ќорци, јака pin рамки, јака pin послужавник, јака безбедност pin, јака pin грб, јака pin наодите 8. глава игли, топката главата иглички, скок прстени, сплит клучните прстени, вртливата копче затворач, накит затворач, hummer затворач, кабелот clasps, кабелот завршува, кабелот затворач, кабелот капи, мушка капи, изолација, цевки конектори 9, синџири, синџири и синџири, синџири ѓердани, намалување на синџир, кабел синџири, топката синџири, extender синџири 10, мозок, Вистинска кожа мозок, СТП кожа мозок, Кинески Свила Мозок, Жици, Бакарни Жици, Стрингови, Лента 11, Накит Алатки, Клешти, Владетели 12, Пакување Кеси, Подарок Кеси, Сомот Кеси, Organza Кеси, Пошта, Organza Пошта, Патент Кеси Пошта За Превозот :
бесплатен превозот воздух пост парцела e Packet ЕМС DHL SF
повеќе од 100$ може да бесплатен превозот на курирската служба DHL EMS
Сите предмети ќе бидат испратени надвор од стандардните превозот метод, ако било каква промена за итни цел, ве молиме контактирајте со нас во времето.
Повратни информации :
Тоа ќе биде многу ценети за вас да го напушти 5 ѕвезда ПОЗИТИВНИ повратни информации и ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. И ако имате било какви прашања во врска со трансакцијата, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине било повратни информации . Ние ќе се обидеме потрудиме да им понуди најдоброто решение.

За производот

Големина:
Small Size, Middle Size, Ball Bead 2mm, Big Size, Extra Large Size
Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Железо
Објектот Должина:
1000cm
Објектот Тежина:
0.8g
Број На Модел На:
AZ109
Производ Карактеристики:
топката синџири
Објектот Висина:
0.24cm
Бренд Име:
aczuv
Накит Наоди Тип:
Синџири
Објектот Ширина:
0.24cm
Објектот Дијаметар:
0.24cm
Мали Димензии:
1.2 mm
Средната големина:
1.5 mm
Топката Мушка 2mm :
2mm
Bige Големина:
2.4 mm
Екстра Голема Големина:
3.2 mm

Избор на клиент