DIY Лицето Маска Сад Козметички Алатка Убавина Силика Гел Мека Сад Промешајте Стап Маска Четка Мерење Лажица Шминка Алатка Поставува 4in1
Новак - 5 %

DIY Лицето Маска Сад Козметички Алатка Убавина Силика Гел Мека Сад Промешајте Стап Маска Четка Мерење Лажица Шминка Алатка Поставува

Достапно за нарачка
DEN 1003.20
DEN 953.00
Достапност:


DIY Лицето Маска Сад Козметички Алатка Убавина Силика Гел Мека Сад Промешајте Стап Маска Четка Мерење Лажица Шминка Алатка Поставува 4in1
Бесплатен Превозот-4 парчиња/Set-
Точка Име : Шминка Алатки
Боја : Бела Црна
Материјал : Силика Гел
Големина : M, L. (ве Молиме видете подолу слики)

За производот

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
50ml
Број На Модел На:
Силика Гел
Големина:
D10cm*H7.5cm

Избор на клиент