2W 6W Led Ѕид Светилка Sconce светла Двојно batteryfly Алуминиум тела Нагоре и надолу модерна AC85-265V за дома хотел КТВ Бар IQ
Новак - 20 %

2W 6W Led Ѕид Светилка Sconce светла Двојно batteryfly Алуминиум тела Нагоре и надолу модерна AC85-265V за дома хотел КТВ Бар

Достапно за нарачка
DEN 786.72
DEN 629.00
Достапност:

Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. Внатрешна употреба. Ве молиме да ни кажете каква боја ти треба кога ќе изберете мешана боја.
Други Политики :
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.4% Австралија го Оценувате (точка пристигна) 21. Сите производи се sliver боја на каросеријата.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена.или ние ќе ги испрати бои по случаен избор.5% 4,7% од Велика Британија го Оценувате (точка пристигна) 9.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union.0% Германија го Оценувате (точка пристигна) 11.7%
Плаќање :
Ние прифаќаме alipay тука . Само за украс на ѕидот, тие не можат да бидат главниот извор на светлина.
Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.5% Канада го Оценувате (точка пристигна) 0.1% Франција го Оценувате (точка пристигна) 10.
Answer : ___________________________ NOTE : Абажур Боја е емитуваат боја. П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме! П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
.
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.9%
Шпанија го Оценувате (точка пристигна) 3.
Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена или продавачот може да го изберат превозот начини од себе. Inlude Led драјвер, работен напон е AC85-265 V, одговараат за сите земја Спецификација : Точка Бр : Led ѕид светилка Led Чип : Epistar чип висока моќност led Моќ : 2 W/6 W Боја : Црвена/Жолта/Зелена/Блу/розова/Виолетова/Бела/Топло бела/Мешани Volatge : AC85-265 V Материјал : Алуминиум Тело Боја : Сребро се Соберат начин : Ѕид монтирани Гаранција : 2 години Сертификација : CE, Ro HS Пакет : 1 парче ѕид led светилка
Ние сме вистински сонце, добредојдени да ги прилагодите на себе стил. Земја
Време на испорака Работни Дена (не вклучувајќи празник) 5-7 8-11 12-14 15-19 20-22 Работни Дена + сабота + недела 5-9 10-15 16-20 21-25 26-30 сад го Оценувате (точка пристигна) 5 .
Повеќе информации за производот recommond :
Превозот : Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 30 дена. П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур.

За производот

Абажур Боја:
Бела, Зелена, Црвена, Сина, Жолта, Розова, Виолетова, Топло бела, Оставете Порака
Wattage:
2W, 6W
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Бренд Име:
CHINCOLOR
Стил:
Модерна
Техника:
обложено
сертификација:
RoHS,CE
Карактеристики:
Дали custimize боја
Напон:
90-260V
Број на извори на светлина:
2
Е Светилки Вклучени:
Yes
Примена:
Foyer
Сенка Ветер:
До & Долу
Боја На Каросеријата:
Светло Сива
Тело Материјал:
Алуминиум
Материјал:
Алуминиум
Употреба:
празник
Сенка Тип:
Shadeless
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Гаранција:
2years
Извор На Светлина:
LED Светилки
Број На Модел На:
L776
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
No
Осветлување Област:
3-метри 5square
База Тип:
Површината монтирани
Тип На Прекинувач:
No
брод од:
Кина Копното
боја:
Како што треба

Избор на клиент