100pcs Автоматска Машина Рамен 5RL Тетоважа Игли Трајна Шминка 3d веѓа усна тетоважи пенкало алатки додаток
Новак - 15 %

100pcs Автоматска Машина Рамен 5RL Тетоважа Игли Трајна Шминка 3d веѓа усна тетоважи пенкало алатки додаток

Достапно за нарачка
DEN 383.52
DEN 326.00
Достапност:


100pcs Автоматска Машина Рамен 5 RL Тетоважа Игли Трајна Шминка 3d веѓа усна тетоважи пенкало алатки додаток Функција : Материјал : Медицински Нерѓосувачки Челик Игла, Големина : 5 х 0.35 mm Пакување : 100 парчиња Стил : Рамни 5 RL ( се користи само за автоматско тетоважа машина ) на Овој игла се користи само за автоматско тетоважа машина, Тоа може да се користи за веѓа , eyeliner или усна тетоважа , Супериорен квалитет и е во согласност со меѓународните козметологијата и медицински барања.Игла направени од медицински одделение од нерѓосувачки челик. Стерилизација која е сертифицирана со Гама Зраци, во согласност со Владата Стерилизација Упатства. Поединечно спакувана. За еднократна употреба, за еднократна употреба само. Други Веѓа Трајна Шминка Игли :

За производот

Тип:
Тетоважа Игла
Бренд Име:
CLOUD
Број На Модел На:
Станот 5RL тетоважа игла

Избор на клиент