Возљубени Ангел Нов Дизајн Бебе Девојки Фустан Лето Деца Девојка 4 Стил Фустани Деца Принцеза Bowknot Фустани 1 - 13 Години
Новак - 38 %

Возљубени Ангел Нов Дизајн Бебе Девојки Фустан Лето Деца Девојка 4 Стил Фустани Деца Принцеза Bowknot Фустани 1 - 13 Години

Достапно за нарачка
DEN 332.16
DEN 206.00
Достапност:


Возљубени Ангел Нов Дизајн Бебе Девојки Фустан Лето Деца Девојка 4 Стил Фустани Деца Принцеза Bowknot Фустани 1 - 13 Години
Answer : ___________________________ Note : 1 ве Молиме погледнете големината, купи со претпазливост, ви благодариме 2 Прирачник за мерење може да биде 1-2cm отстапување 3 бојата на објектот може да биде малку посветли или потемни отколку слики Пакување : 1 Pcs Висок Квалитет Фустан Плаќање : прифаќаме само Alipay(Зачувам) . Ве молиме да обрнете внимание дека увозните давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка pirce или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата'scustoms канцеларија за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Feekback Ние се потпираме на нашите Aliexpress репутација и клиентите satifaction да се успее.Затоа вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.Ве молиме да ни остават позитивен коментар и 5 star рејтинг ако се задоволни со нашите производи и услуги. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или netural повратни информации,ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.Ви благодариме многу за вашиот соработка однапред!! Превозот Предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 работен ден по плаќање завршен или бришат.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Предмети се испраќаат од страна на Кина Пост airmai. Како сезона,тоа ќе потрае околу 20-40 работни денови за испорака.Тоа може да потрае и подолго време се должи на помалку чести на авиокомпанијата и инспекција преку границата. Врати/Политика За Наплата 1.Ако објектот е дефектен,ве молиме да не известите во рок од 3 дена откако сте го добиле.Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба,со цел да квалитет за враќање на пари или размена на стоки. 2.Купувачи се одговорни за сите се враќаат трошоците за превозот под никакви околности.Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите враќа откако ќе го добиете вашите производи. За Нас Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 24 часа. Нашите norml бизнис час е од понеделник до петок во 9 ЧАСОТ за да 6ЧАСОТ Пекинг Време.Сите пораки на налози НЕМА да се обработи за време на викенди и празници. На секое прашање или проблем,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас веднаш,ние ќе ви одговори што во прво време.

За производот

Дете НИ Големина:
8T, 9T, 10T, 11T, 12T, 13T, 24M, 12M, 4T, 5T, 6T, 7T, 3T
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Фустани Должина:
Колено-Должина
Бренд Име:
Возљубени Ангел
Sleeve Должина(cm):
Краток
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Стил:
Повик
Силуета:
Бал
Sleeve Стил:
Редовни
Вграден Градник:
No
Декорација:
Шема
Број На Модел На:
QQ033
Материјал:
Spandex,Памук
Шаблон Тип:
Печати
Јака:
О Деколте

Избор на клиент