Бесплатен превозот еден сет CT200710~CT200713 тонер чип за Xerox DocuPrint C3200A печатач кертриџ рефил reset

Бесплатен превозот еден сет CT200710~CT200713 тонер чип за Xerox DocuPrint C3200A печатач кертриџ рефил reset

Достапно за нарачка
DEN 1728.00
Достапност:

Тонер чип за Xerox Docu Print C3200 A печатач кертриџ рефил ресетирате CT200710 9 K/8 K со пониска попуст Потекло Кина Боја К/C/M/Y Принос 9 K/8 K Верзија
работа во целиот свет Печатач модел за Xerox Docu Print C3200 A Кертриџ модел
CT200710/CT200711/CT200712/CT200713
Предност Професионални производител на тонер кертриџ чипови за неколку години Квалитет : Голем обем фабрика силна поддршка Гаранција : 1 : 1 да го замени било неисправни производи предизвикани од нашите произведени Конкурентна цена : Заштеда до 70% Брза испорака : Сите налози ќе бидат брод во рок од 24 часа од DHL/UPS/ФЕДЕКС/EMS итн. Снабдување способност : 100,000 компјутери/месец Детали
Производ Семејство Компатибилен за Dell Компатибилен за Epson Компатибилен за HP Компатибилен за Utax Компатибилен за Lexmark Компатибилен за Xerox Компатибилен за Samsung Компатибилен за Остри Компатибилен за Ricoh Компатибилен за IBM Компатибилен за Canon Компатибилен за OKI Компатибилен за NEC Компатибилен за Брат Компатибилен за Леново Компатибилен за Teco Компатибилен за Phili - pps Компатибилен за Sagem Компатибилен за Kyocera Компатибилен за Minolta Компатибилен за Toshiba Компатибилен за Картонче Компатибилен за Fonder Компатибилен за КАНЦЕЛАРИЈА
Зошто да го одберете нас? Висок квалитет со многу конкурентна цена, не треба да се споредуваат.Ги зачувате вашите трошоци!! Целосна производи линија за да го зачувате вашето време и енергија,нема потреба да се најде насекаде!! Најдобра услуга за да ви даде најдобри купување искуство!
Сертификат
Пакет
Повратни информации од корисниците Дојде во рамките на наведените време на испорака и беше како што е опишано. Се користи еден досега и тоа функционира како што треба. Многу задоволство.Крег(Од ПЛ,САД) Сигурен компанија сериозни, и убави луѓе .. Massimo(Од Ромите,Италија) Многу добра продавачот. Лесен и безбеден шопинг, јас препорачувам тоа.Yanko(Од Варна, Бугарија) целосен и вистински опис на објектот. Одлична комуникација. Zhanna(Од САД) Verry Добра услуга+++++++++++++++++++++++Роџер(Од Канада) Цена добро. Брза испорака (ЕМС пост да Русија (Kaliningrad) 13 дена. Ви благодариме за exellent работа! Zaicev(Од Русија)
Гаранција 2 години од датумот на купување Неисправни помалку од 0.1% И ние го прифаќаме 1 : 1 замена на неисправни чип
Повратни информации
Ве молиме да ни даде 5 Ѕвезди, ако сте задоволни ! Ние ќе биде многу gratefull за вашата поддршка!
Повеќе загрижени за нашиот тонер чипс или други печатач делови,ве молиме не двоумете се да истрага сега!

За производот

Тип:
Кертриџ Чип
Број На Модел На:
DocuPrint C3200A
Применливи Опрема:
Печатач
Структура:
Тонер Кертриџ
Компатибилен Бренд:
XEROX
боја:
К/C/M/Y
Модел На Печатач:
DocuPrint C3200A
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
Delievery време:
1-3 дена
печати принос:
9K/8K
кертриџ модел:
CT200710~CT200713

Избор на клиент