бесплатен превозот звук и светлина на магнетна воз автомобил брза помош, полициски автомобил оган камион компатибилен Томас дрво песна на Децата

бесплатен превозот звук и светлина на магнетна воз автомобил брза помош, полициски автомобил оган камион компатибилен Томас дрво

Достапно за нарачка
DEN 466.56
Достапност:

Инаку ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации. Ве молиме внимателно да ги прочитате деталите за опис на производот, и совети, ако не го разбираат или има какви било информации во врска со производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да одговориме на вашите прашања, за да ви помогне да се одржи редот!
трговија на големо :
Сите објекти во парк, ние може да се направи трговија на големо, повеќе од 10 компјутери може да ви даде трговија на големо цена, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо цена.
Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди коментари. Тоа ќе биде потребно за 10-45 работни дена да повеќето земји и региони, но за тоа ќе бидат различни за секоја земја, и тоа ќе ви го одложи поради неповолните временски услови, како што се случај на виша сила.
времето за испорака
По успешно плаќање, Ние ќе брод на стоките за вас како е можно поскоро. Ако купувачот не ја прими стоката пред заштита период, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири заштита период, се додека не добиете парцели.
Ви благодариме за посетата на нашата продавница, ние ви обезбеди со најискрено услуга, добра среќа и ви благодарам!. Ве молиме да бидете трпеливи чека за вашиот парцели.
13523
звук светлина пластични мали магнетни воз компатибилен со Томас дрво железнички оган камион автомобили, амбулантни возила, полициски автомобили кога ќе се притисни на копчето, автомобилот може да luminescence и да се направи звук. Ве молиме контактирајте со нас да ја смените цената пред исплата.По породувањето, парцели ќе треба безбедносна проверка од страна на Кина царинската, и логистика информации ажурирање обично бидат потребни 5 до 10 дена, ве молиме да бидете трпеливи.
Доколку имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас прво, ве молиме да не се отвори на спор, ви благодариме! Ние ќе се потрудиме да ви помогне откако ја примите вашата e-mail пораки, како што ние живееме во различна временска зона, ќе имаат неколку часа временска разлика, па ве молиме да бидете трпеливи доволно.
Ние нудиме различни испорака методи за вашата опција, ве молиме изберете во зависност од вашите потреби, ви благодариме!
Разбирањето и довербата е основа за соработка.
електрични може само да создаде звук и светлина, може да не одиме по сопствена
Внимание : Не може да биде малку разлика во боја, бидејќи на компјутер прилагодувања за екранот и фотографија на светлината, физичка точка може да се отстапува од фотографии, тоа е сосема нормално,се надевам, ќе може да се разбере. Со разликата во мерниот метод, ќе има 1-3cm толеранција во големина (1cm=0.
Ако сакате да ги продаваме нашите производи, ние можеме да испратите производи директно да на вашите клиенти, онолку колку што ќе потврдите адресата е точно! ние не ќе ја покаже било која од нашата продавница информации и цена индикација во пакет. Ви благодариме и имаат убав ден. Ние гарантираме ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне да се реши ова прашање.
За нарачка помала од 5 ДОЛАРИ, без следење на број кои се обезбедени за цел повеќе од 5 ДОЛАРИ, ќе обезбеди следење на број на Кина пост.Ви благодариме за разбирањето! Сите производи во нашата продавница не содржи батерии (батеријата може да не бидат испратени) , ве молиме да купат сами.
Ако сакате вашиот производ да има логистика следење на број, но вие сте купување на помалку од $ 5, можете да додадете $ 1.

За производот

Карактеристики:
Diecast
Број На Модел На:
w02
Брод/Поморски Брод:
Други
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
PE
Бренд Име:
LM1997
Тип:
Воз
Возраст Опсег:
> 3 години
Скала:
1
Предупредување:
Без Батерија Вклучени
Карактеристики:
Магнетни, Слот, Музички, Образовни, Светкави

Избор на клиент