Happybate Квалитет Проектор Светилка 5J.J6E05.001 Замена светилка со Станбен за BENQ LCD /DLP Проектор MX720/MX662
Новак - 15 %

Happybate Квалитет Проектор Светилка 5J.J6E05.001 Замена светилка со Станбен за BENQ LCD /DLP Проектор MX720/MX662

Достапно за нарачка
DEN 1680.00
DEN 1428.00
Достапност:


Тип : Компатибилни Проектор Светилка
Дел Број : 5 J.J6 E05.001
Компатибилен со : MX720/MX662
Wattage : 240 W
Просечен Живот (часот) : 2000 Часа.Лесно да се инсталира.
Квалитетот може да се гарантира и цената е конкурентна.
Квалитет Гаранција : 180 денови по породувањето.
Место на Потекло : Шенжен, Кина (Континентална) .
1. Објектите ќе бидат испратени во рок од 24 часа по уплатата избришани. Нарачки ќе бидат испратени од страна на воздух mail писмо со следење на број
2. За НАС купувачи - повеќето пати ќе добиете вашата нарачка во рок од 7-10 работни дена откако ќе го пренесете вашиот пакет на Кина Пост или Посебна Линија.
3. За Не-американските купувачи - Повеќето пати ќе добиете вашата нарачка во рок од 7-15 дена по можеме да ги префрлите вашите пакет да Хонгконг Пост. Ние не може да гарантира испорака временска рамка ако поштата е секоја неочекувана одложувања поради одмор, временските услови, царината, или други услови. Некои земји, како Русија, Бразил, или некои Европски земји може да трае до 15 работни дена или подолго за испорака.
4. Стоките се испорачани од страна на курир локални услуги за Царинење документи и процедури се управувани од страна на курир. Тие може да имаат потреба да контактираат со вас во одредени случаи да се потврди детали на пратката. Во секој случаи каде дополнителни документи се потребни за царинење, ние ќе им помогне колку што е можно.

За производот

Бренд Име:
СРЕЌЕН BATE
Број На Модел На:
5J.J6E05.001
вклопуваат со:
MX720/MX662
lmap моќ:
240W
Гаранција:
180 дена

Избор на клиент