Луксузна Позлата Кристално Јасен Случај S7edge Транспарентен Ултра Тенок TPU Мека Случај за Samsung Галакси S7 Работ Задниот Капак на Телефонот Случај
Новак - 20 %

Луксузна Позлата Кристално Јасен Случај S7edge Транспарентен Ултра Тенок TPU Мека Случај за Samsung Галакси S7 Работ Задниот

Достапно за нарачка
DEN 239.04
DEN 191.00
Достапност:

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
Луксузна Позлата Кристално Јасен Случај S7edge Транспарентен Ултра Тенок TPU Мека Случај за Samsung Галакси S7 Работ Задниот Капак на Телефонот Случај

За производот

Материјал:
За Галакси S7, За Галакси S7 работ
Бренд Име:
mksup
Мало Пакет:
No
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S7 Работ,Галакси S7
Големина:
for Sansung Sumsang Samsuns Samsu Galaksi funda capinha etui kryty cas
Бродови Од:
TPU Мека Случај За Samsung Галакси S7 Работ Задниот Капак на Телефонот Случај
Број На Модел На:
estuche сјајот Ретро vendita etui calda joli balr coque capa fundas,Луксузни Позлата Кристално Јасен Случај S7edge Транспарентен Ултра Тенки,Луксузни Позлата Кристално Јасен Случај S7edge Транспарентен Ултра Тенок
Материјал:
vente chaude Pasteque канал врати cuaderno estojo juventus hoesjes
Карактеристики:
За Samsung Галакси S7 за Sansung Sumsang Samsuns Samsu Galaksi
Најчестиот Вид:
За Samsung торба etui случај Случај S7edge Транспарентен торба funda
Водоотпорен:
За Samsung телефон bollmann) телефон покрие Ултра Тенок TPU Мека Случај coque
Димензии:
За Галакси S7 случај funda телефон за Samsung Галакси S7 Работ мобилен
Инсталација:
За Галакси S7 телефон funda покрие Задниот Капак на Телефонот Случај школка алис
дизајн:
Апстракт,Цитати & Пораки,Украсени
Број На Модел На:
estuche сјајот Ретро vendita etui calda joli balr coque capa fundas
feature1:
vente chaude Pasteque канал врати cuaderno estojo juventus hoesjes
feature2:
симпатична girly модни додатоци најголемиот дел vendita calda positivo бод capa carcasa

Избор на клиент