Graceangie ATQ Сребро Крило Locket Бременоста Bola Празен Кафез Filigree Бакар Топката Pendant Essetial Масло Diffuser Ѓердан 39610
Новак - 49 %

Graceangie ATQ Сребро Крило Locket Бременоста Bola Празен Кафез Filigree Бакар Топката Pendant Essetial Масло Diffuser Ѓердан

Достапно за нарачка
DEN 210.72
DEN 108.00
Достапност:


Опис На Производот :
Бренд Име : Grace Angie
Карактеристики : Мода Накит Ангел Повикувачот Накит Хармонија Топката Тонови Свири Ангелските Крилја Locket Pendant За Бремени Жени
Боја : Антички Сребрен
Големина : 25*27*20mm
Топката големина : 16mm (приближно) 1 mm=0.039 инчен
Материјал : Бакар
Број на модел : 39610+ГР-235
Количина : 1pcs/ многу
Синџир : http : //www.aliexpress.com/store/product/10 Pieces-Alloy-Cable-Chains-with-Lobster-Clasp-80cm-Long-Necklace-Chains-For-Bracelet-Jewelry-Handmade/915085_32807211583.html?spm=2114.12010615.0.0.247 AJb
Посетете Ја Нашата Продавница Ве Молиме :
Фото Покаже :

За производот

Бренд Име:
GraceAngie
Приврзоци Тип:
Solitaire
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
39610
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Големина:
27*25*20mm
Топката Големина:
16mm
Материјал:
Бакар

Избор на клиент